Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ARKO demiş ki:
bak benimde canım sıkılıyordu zaten sen gelirsin ben banlarım iş buldum kendime teşekkürler :sfff: :twisted:

sakın ip ban atmayın bu it evladına devamlı üyelik alıp gelsin banlayın üye sayımızı arttırsın işi ne çalışsın boş durmasın :headbang:

Journalist

Aileden
extraloob demiş ki:
ARKO demiş ki:
bak benimde canım sıkılıyordu zaten sen gelirsin ben banlarım iş buldum kendime teşekkürler :sfff: :twisted:

sakın ip ban atmayın bu it evladına devamlı üyelik alıp gelsin banlayın üye sayımızı arttırsın işi ne çalışsın boş durmasın :headbang:
ok bundan sonra atmam :lol: :mrgreen:

kazimm demiş ki:
Gel yavrum gel :mrgreen:

Bildiğiniz üzere artık TR'de bize rakip site kalmadı hepsi çöp oldu gitti bu bağlamda biz yayına girdiğimiz günden beri ne yaptıysak hep taklit edildik ve hep arkamızdan gelmek zorunda kaldılar, herşeyin ilkini biz çıkarttık, ne varsa ilk biz yaptık Türkiye'de Silkroad Online Bilgi Paylaşımını bizler yaptık ve halende yapıyoruz bir 10 yıl daha buradayız.
konuyla alakalı olmayabilir ama emeklerimiz alınıp http://www.extraloob.com dan alıntı yazmıyolarsa bence konuları resim üzerinde anlatıp arka plana http://www.extraloob.com yapsak mantıklı olabilir... :detective:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
artık öyle yapıyoruz zati ve alacak site kalmadı artık 3-5 kıçı kırık site kaldı onlarda kendi dünyalarında boğulmuşlar gitmişler.

gelişmeler gündem haberler paylaşımlar en temiz dosyalar titiz çalışmalar ve fazlası ile yolumuza devam ediyoruz ^_~

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Kafamda şöyle fiyatlar çıkardım;

1) SBOT Old Costumer hesapları min. kaç paradan satılsın ; önerim 200 TL olabilir
2) PLvL Charlar LvL 64 min. kaç paradan yapılsın ; önerim 100 TL 80
3) LvL 90 Charlar min. kaç paradan satılsın ; önerim 250 TL 300
4) LvL 100 Charlar min. kaç paradan satılsın ; önerim 500 TL olabilir

Bu arada piyasayı extraloobun belirlemesi çok hoş olmuş :kalp:

1) piyasanin neler getirecegini bilemeyiz, şuanda gündeme göre (sbot new custumer ların açılacagi haberi) sbot üyelikleri pek para etmiyor, lakin açıldıktan sonra 3ay gibi bir süre geçince her ID nin min. 250 den satilmasinin uygun olacagini düşünüyorum.
diğer konularda okan abiye katılıyorum.
Saygilar...

Bi chara 300TL harcayıp 150ye satmak bencede iyi değil o konuda bi diyeceğim yok char fiyatları normal bence. Fakat SBot'un fiyatını fazla abartmayalım derim. Çünkü bizim elimizde olduğu için rahatlıkla fiyat sıkabiliyoruz. Zamanında 5€ ya aldığımızı 200 e satmak fazla karaborsa bence. O 4 seçenekten sadece bunun fiyatının 200 lira olmasına karşıyım. Bence min. 100TL uygundur. Tabi bu sadece benim fikrim ^^

car fiyatları oyuna göre değişir piyasa canlıdır bi bakarız 120 cap gelir 90 lvl carlar alemde madara olur fiyatlar dibe vurur ben derim ki belli bir fiyat değilde minimumun daha altında bir rakamla daha üst bir rakam arası aralık yapılmalı çıta koyarak birşey yapamayız bence
ama diğer fiyatlar uygundur sadece car fiyatları biraz değişik geldi

Yukarı Alt