Xperyon

Bilgiliyim

Bugün gördüğüm paylaşımlar internet üzerinden artık pes dedirtti bazı FB'li ve BJK'li arkadaşları anlamakta zorlanıyorum.Şimdi konumuza gelelim ManU1-0GS maç böyle sonuçlandı yani yenildik ülke olarak oynanılan oyun için mutlu mağlubiyet için üzgün olmamız gerekirken bu bahsettiğim artık Fenerli yada Beşiktaşlıda demiyorum kendi böyle adleden sefil insancıklar ManU gs'ye koydu gibi birsürü dalga geçme babından sürekli takılıyorlar anlamadığım adamlar bizi yenince bu insanların sevinmesi "ManU - GS'ye ne koydu be" bunun gibi dangalak dangalak yazanlar sizlere söylüyorum arkadaş adamlar bizi yenince sırf Galatasarayamı koyduk diyorlar? ben cevap verim hayır "Türklere ne Koyduk" diyorlar ve şimdi bu kuş beyinli arkadaşlara gelelim siz Türkmüsünüz ingilizmisiniz bir karar verin ikilemde kalıyorsanız bu kanınız bozuk anlamına gelir.Türkiye liginde bir takım yabancı bir takım ile oynuyorsa ve kim olursa olsun Gs,Fb,Bjk farketmez karşı tarafı destekleyen kişiler Türk olmanın ne demek olduğunu kavrayamamış kişiliği oturmamış insanlardır.Örnek veriyorum FB-Marsilya maçı var yarın marsilya yense eğer biz Galatasaraylılardan sevinenler varsa onlarda kuş beyinli insanlardır.

Bu paylaştığım resimleri "Feneronline" sayfasının admini kendi sayfasında paylaşıyor.Sanırım bunları paylaşan ancak 17-18 yaşında aşağı yukarı benim yaşlarda fakat anladığım kadarıyla zihinsel engelli neredeyse Fenerbahçeye iman edicek derecede ve Fenerbahçeyi "Türkiye Cumhuriyeti"nden üstün gören bir ruh hastası bu her klüpte var yanlış anlaşılmasın şimdi bu gibi dangalaklar böyle bilinçsiz paylaşımlarda bulunup karşı takımın taraftarlarını kışkırtıyorlar sonrada onlarda başlıyor polemiğe ya arkadaş küfür mü ediceksin et hakaretmi ediceksin et ama bu Türkiye liginde kalsın yurtdışında allahın öküzleri kendi takımlarını kötülüyor diyorlar ve bu gerçek bizlerden bazı kişiler hala kendi ligimizdeki takımları avrupada rezil olsunlar diye bakıyoruz en yakın örnek Beşiktaş Liverpooldan 8tane yediğinde ertesi gün gazete başlıkları Türkler döküldü oldu Beşiktaş değil onun için biraz Allahın insana yani bizlere verdiği akılla bir düşünün bazı şeyleri yaparken,yazıcaklarım bu kadar gene alınmalar felan olmasın Gs'lisin o yüzden yazıyorsun böyle felan diye ben ülkem için ne pozitif ise onu desteklerim herkezin için bu böyle olmalıdır şahsi fikrim hadi iyi geceler.

ben bjk liyim ama dün gs yi destekledim kendi tuttugum takım gibi herkesi aynı keseye koymamak lazım ama arada böyle bunları görünce bu gün ki fener maçında marsilyayı destekliyorum

Pismaniye demiş ki:
ben bjk liyim ama dün gs yi destekledim kendi tuttugum takım gibi herkesi aynı keseye koymamak lazım ama arada böyle bunları görünce bu gün ki fener maçında marsilyayı destekliyorum
:thumbsup:

Takımı
Besiktas
hacım bunu yapanlar futbol hakkında hiç bilgisi olmayan sadece yenip yenilmeye bağlayan insanlar yapıyor galatasaray fenerbahçe beşiktaş
Bizim milli takımlarımız yabancı bir ülke ile maç yaptığında o gün o takımın yanında olmalıyız dün galatasaraylı olmuştuk bugün fenerbahçeli olacağız belki başka bir gün beşiktaşlı olacak herkes yabancı ülkelere gittiğimizde yanlız bırakmadan takım ayrılığını yapmamak gerekir

Feneronline sayfası adminleri hakkında görüşlerine katılırım ama Galatasaray'ın Avrupa kupalarında olmadığı sıralarda taraftarının yaptıklarıda göz ardı edilecek şeyler değil.İşinize gelince Türkiye için olur işinize gelmeyince şikeciler Avrupa da maç yapıyor olur.(Kişisel algılama)

Ben Beşiktaşlıyım ama gsyi desteklemedim. Feneride desteklemem. Biz 8 tane yediğimizde koreyi mi temsil ediyorduk da o kadar bizle dalga geçildi? gsliler fbliler bize 8taş demeyi biliyorlar. biz o 8 golü yerken siz bizle dalga mı geçtiniz yoksa bize destek mi çıktınız?

mrfluu demiş ki:
Feneronline sayfası adminleri hakkında görüşlerine katılırım ama Galatasaray'ın Avrupa kupalarında olmadığı sıralarda taraftarının yaptıklarıda göz ardı edilecek şeyler değil.İşinize gelince Türkiye için olur işinize gelmeyince şikeciler Avrupa da maç yapıyor olur.(Kişisel algılama)
alkis:

Türkiyede futbol zihniyeti var mı ? İşte buna gülerim günde 10 tane şehit versek bile spor haberleri daha çok okunuyor Allah aşkına Türkiyede futbol ve taraftar demeyin zihniyetmiş gs fb bjk yi o kadar önemseyenler var ki dinden vatandan daha önemli görüyorlar. Gs yenilmiş yenmiş silinmiş eskiden önemserdim umrumda değil şimdi

mrfluu demiş ki:

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
Futbol zihniyetimi hahaha ne futbol zihniyeti ya , Türkiyede öyle bir şey yok.Galatasaray Fenerbahçe Davası O Kadar Sarmışkı milleti şu ingilizlere kendimizi güldürüyoruz.bende galatasaraylıyım fakat şu yorumlarımın hic bir sekilde taraflı yapmıyorum.ben gerektigi her zaman diger takımlarıda desteklerim keşke herkes böyle düsünse,böyle konular çıkmaya devam ettigi sürecede futboldan soğuyorum.tamam yenildik hepimize hayırlı olsun dalga gececekler gecsin.

Takim tutmuyorum ve bi oyuna boyle baglanmayida cok sacma buyorum. Futbolun insanlarin agzini dolduran bos muhabbetlerden ibaret oldugunu dusunuyorum. Takimi gol attiginda avaz avaz bagiran silah sikan sokaklara dokulen inasanlarin suursuz oldugunu dusunuyorum. Yabanci ulkeleri yendigimizde takimlarimizla ilgili hic gurur duygusu hissetmiyorum. Kisacasi turklerdeki bu futbol zihniyetinden tiksiniyorum ve bu yuzden mac izlemeyi hic sevemedim...

EmmaW

tartışma çıkarmak istememde gs yi türk takımı olarak görmüyorum çok ekstrem maçlar haricindede tutmam umrumda olmaz maçın sonucu

Toxic

CreddyTitans
Takımı
Galatasaray
EmmaW demiş ki:
tartışma çıkarmak istememde gs yi türk takımı olarak görmüyorum çok ekstrem maçlar haricindede tutmam umrumda olmaz maçın sonucu
evet galatasaray brezilya takımı :byes:

Takımı
Galatasaray
EmmaW demiş ki:
Emin ol bu yorumunu gördükten sonra amaçları "Türkler gibi toplu halde oynayıp Türk olan takımları yenmek" olacak.

Yorumlardan anladığım kadarıyla tezim çok doğru adam küfür etse millete bu kadar alıntılanmazdı sanırım :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Turkiye'de birlik yok. "Whisk" cok guzel ozetlemis olayi. 8 yedigimiz zaman herkes dalga gecti her FBli her GSli. 8 yedigimiz gece ben uyuyamamistim ertesi gun disari BJK formam ile ciktigimda parmakla gostrilip masak geciliyordum.
Halbu ki GS 6 sezondur Avrupa kupalarinda yok ve ismini duymadigim bir koy takimina yenildiginde yanimdaki GSli arkadaslarim kadar ben de uzuldum. Millete ters geliyor bu isler. Eleme maclarina gittim Saracoglu olsun Ali Sami Yen olsun ustumde BJK formam ile boynuma gs atkisi dolayip. Peki ben bu sevinci ve huzunu birlikte yasadigim halde 8 yedigimizde dalga gecilen yine ben oluyorum?

Yukarı Alt