5 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Sunucusuna geçiş ücretsiz.

AB Batı veya AB Kuzey & Doğu sunucularındaysanız mağazada ücretsiz olarak yer alan Transfer biletine tıklayarak Tr sunucusuna geçişi tamamlayabilirsiniz.Sihirdar adınız (summoner name) veya kullanıcı adınız, Türkiye sunucusundaki mevcut başka bir hesap ile çakışıyor olsa bile artık karşınıza çıkan arayüz aracılığıyla kolaylıkla transferinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Kuzey Amerika sunucusundaysanız mağazada RP ile satılan Transfer Biletini kullanarak Tr sunucusuna geçiş yapabilir ve daha sonra destek ekibine ulaşıp rp iadesi talep edebilirsiniz.

Bu fırsat 1 ay sürecektir.Türkiye sunucusundan başka sunuculara transfer rp ile devam etmektedir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Diğer serverlerdeki Türkleride çekmek için ellerinde geleni yapıyorlar :popcorn:

TR serverine geçmektense oyunu bırakmak mantıklı, ama sırf skinleri alıp geri dönmek için düşünmüyor değilim :starving:

Doma$no

Değerli sihirdarlar,

Bu hatayı bizimle paylaştığın için teşekkürler. Sorunun farkındayız ve çözüm bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Maalesef ne zaman çözüleceğine dair tam bir şey söyleyemiyorum. Oyuncularımızın kafasını karıştırmamak ve hayal kırıklığına uğratmamak için emin olmadıkça düzeltmenin yayınlanma tarihini açıklayamıyoruz.

Gönderen: Yekta Ertürk

Bu mesaj Spartacusss rumuzlu uyeden alinti yapildi
Spartacusss demiş ki:
Değerli sihirdarlar,

Bu hatayı bizimle paylaştığın için teşekkürler. Sorunun farkındayız ve çözüm bulmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Maalesef ne zaman çözüleceğine dair tam bir şey söyleyemiyorum. Oyuncularımızın kafasını karıştırmamak ve hayal kırıklığına uğratmamak için emin olmadıkça düzeltmenin yayınlanma tarihini açıklayamıyoruz.

Gönderen: Yekta Ertürk
Ne hatasından bahsediliyor ?

Türkiye Sunucusuna nasıl geçileceğini anlatan Riot Türkiye'nin hazırladığı video.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu oyunu oynadım heralde ben 1-2 kez sonra bırakmıştım.Ama Türk serverlerinda olabilecek senaryo aynen budur;

Güzel oynarsan karşı takımda ki adamlar dellenir anana bacına söver.
Kötü oynarsan takım arkadaşların dellenir sana hakaret eder gene anana bacına söver.

Bu adamları tekrar başka oyunda görürsen gene s.git gibisinden ifadelere maruz kalırsın gene söverler.

Oyunlar değişebilir ama Türkler değişmez :D

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Bu oyunu oynadım heralde ben 1-2 kez sonra bırakmıştım.Ama Türk serverlerinda olabilecek senaryo aynen budur;

Kötü oynarsan takım arkadaşların dellenir sana hakaret eder gene anana bacına söver.

Bu adamları tekrar başka oyunda görürsen gene s.git gibisinden ifadelere maruz kalırsın gene söverler.

Takımın varsa çok eğlenceli oluyor bunlar :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:

genel olarak turkler sover :twisted:

Yukarı Alt