WeAre

Buralıyım
bu arada yarın ilk okulların sınavı vardı yazık ya adamlar 5 saat uyku ile sınava gidecek :(

Daha yeni geldim çarşıdan paralarımı unutmuşum geldik aldık tekrar gidiyoruz.Yaşasın yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :muck: :muck: :muck:

WeAre

Buralıyım
Mr_DangeR demiş ki:
Mr_DangeR demiş ki:
deepdevilll demiş ki:
bu arada yarın ilk okulların sınavı vardı yazık ya adamlar 5 saat uyku ile sınava gidecek :(
22 Haziranda Benimde Var.
ne sınavı ??
Seviye Belirleme Sınavı.Seviyemi Belirlemek İçin Giricem[/quote]
inş başarılı olursun

neyse bu kadar sohbet yeter konu dağılmasın iyi forumlar

büyük başarı devamını bekliyorum inş final oynarız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şaka gibi çek maçında arkadaşlarla bahse girdim kaybettim bu maçtada hırvatlara verdim gene kaybettim tek umudum almanya umarım kazanırım kaybettiklerimi :P

Türkiye finale çıksın bütün servetimi final maçında basarım ihihihiiii :P

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Almanya kesin yener moralinizi bozmayayım ama Almanya yener zaten bu maçta da Hırvatistana oynamıştım :S

Çok güzel bir mactı.Rüstü o golü yediği zaman arkadaşın evinde yıkım olayı çıktı.Biri kapıyı ben lambayı kırdım diğer arkadaş televizyonun nerdeyse camını kırcaktı.Ama felaket kaynıyorduk Rüstü'ye 1 dakika sonra gol olunca hepimiz kitlendik helal olsun diyorum. Semih Şentürk macın yıldızıdır.Bir heykel turu yaptık saat 4:30'da evde oldum daha yeni uykudan kalktım :D

beyler futbolcuların hakkını verelim müthiştiler ancak Allah'ımız çok şükür ki bize çok yardım ediyor.Bence biz bu gazla finale gideriz.

Yukarı Alt