bu maçın kaderini gene arda ve semih değiştirecek ve 2-1 yeneceğiz :wink1:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Gönlüm Türkiye'den yana ama, boşu boşuna hayal kurarak fazla heveslenmek de iyi olmuyor. Sonuçta gerçekler açık. Defansımızda ayıboğan gibi iri yapılı Servet yok en başta..
+1

quote="Wax Whine"]Gönlüm Türkiye'den yana ama, boşu boşuna hayal kurarak fazla heveslenmek de iyi olmuyor. Sonuçta gerçekler açık. Defansımızda ayıboğan gibi iri yapılı Servet yok en başta..[/quote]

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TR'nin ne yapacağı hiç belli olmaz gider brezilyaya 5 atarız deplasmanda öyle bir takım ruhumuz var ama ruh herşey değil işte ispanya 2 atar paketler bizi :D

Mojito

Hacım sizde çok olumsuz düşünüyosunuz yaa doğru çok eksiğimiz var
biz neler yapmadık avrupa şampi. kalcemizi bile orta sahada oynatma imkanımız vardı
ama biz orda her zorluğa rağmen 3. yetindik.
Şimdi bence bu maça asılacaklar ama biraz zor gerçekten :?

Skor tahminim
Türkiye:2-İspanya:1

iddaada ispanyaya verdim.açıkcası Türkiye'nin bu oyunuyla maçı kazanabileceğini düşünmüyorum.ama bakalımm top yuvarlak..

Adam Fener'de böyle koşup böyle asist yapmadı.. Tuttu bize yaptı..
P.S: Ama hala fikrim değişmedi Raul, Guiza'dan çok daha iyi bir oyuncu..Her ne kadar yaşlansada..

WeAre

Buralıyım
Helal olsun Fatih Terim'e maçı adamlara hediye etti Tüm hücum oyuncuları çıkartılırmı ya tabi yenilirsin Baktı ispanya forvet yok son dakikaları tek kale oynadı Fatih Terim gibi bir Teknik Direktörden bunu beklemezdim açıkcası

Yukarı Alt