Evet Arkadaşlar TuRKeY2 Guildimiz Kurulmuştur...İsteyen Bütün -70 Arkadaşlar F21 İsimli Arkadaşımıza Pm Atıp Guilde Girebilir...Hepinizi Bekliyoruz...

TuRKeY Guildine Girmek İsteyen +70 Arkadaşlar İse Bütün Elemanlara Pm Atabilir...Herkese Kapımız Açıktır...Oyunda En Fazla Ulaşabileceğiniz Pm'ler : 111111111115 , huso(olursa öğleden sonra atın :mrgreen: ) , X4nJouLo , Valente , B4B4 , xMedusAx . TuRKeY Guildinden Çıkartılan -70 Arkadaşlar,TuRKeY2 Guildinde Öncelikle Sizin Yeriniz Hazır....TuRKeY2 Guildinde +70 Olan Arkadaşlar TuRKeY Guildine Geçecektir...Herkesi Bekliyoruz.

Not:Bugünki Savaşlarda Her İki Guildte Kaçtı... :mrgreen: :mrgreen: [SealOfSun] ve [Fusion] Guildleri TuRKeY Karşısına Geçmek Cesaretinde Bulunamayıp,Kaçmışlardır...TuRKeY Forever! headbang2ft9 extraokk :mrgreen:

Hepiniz Sağolun..Bot İsteyen Arkadaş Sabit Konulara Bi Göz At İstersen .. extraokk

Dün Savaş Yapıcaktın Savaş Yerine gittiğimizde Bizi Görüp Kaçtılar... Huso nun Sunları Görseler Nolurdu aCabA Rolling Eyes :santa: Bütün Arkadaşların Gelmesini bekliyoruz çok sağlam olmaya başladık..Dahada Sağlam Olucaz extraokk

Bugün benim guildi kapayıp gelicek çarşamba TuRKeY2'ye Yakında da TuRKeY e Allah kısmet ederse.

Savaşları izlemek isterdim, bikaçınıza mesaj attım ama cevap atamadım.. neyse sağlık olsun,hayırlı olsun extraokk

_Alone_ demiş ki:
Paylaşmayı bilmemek çok güzel dimi Crime? Idea

O kadar kastık o kadar para verdik sonra da suçlu olduk. O da iyi.Ayrıca ip söylenince patlar ve ben de patlamasını istemem.

Lews Therin demiş ki:
Savaşları izlemek isterdim, bikaçınıza mesaj attım ama cevap atamadım.. neyse sağlık olsun,hayırlı olsun extraokk
Savaş Globallerinin %90 ınını bn attım ama o zmn acaip çok kişiden Pm geldiği için cvp verememiş olabilrim...kUsura bakma extraokk
xMedusAx

hayirli olsunda şu oyuna SockCap ile girilio ama ip bulmaktan canım cok sıkılıo ip sormayan bi program yokmu ya Exclamation

Hepiniz Çok Sağolun Arkadaşlar....Hepinizi Guidlerimize Bekliyoruz...Bidahaki Savaşa Umarım İzlemeye Gelirsiniz.. extraokk :mrgreen:

Yukarı Alt