Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
CehenneT demiş ki:
DaGangsta demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
DiqqaT

bu nasıl bir DİKKATtir yahu. Türkçeye saygı :!:
Yok hacı olur mu, farklı olucak dikkat çekicek ya. Kural onlarda bu.
Evet doğru dedin DİKKAT çekicek Diqqat değil.

Şuan konuştuğumuz TÜRKÇEMİZ için zamanında harcanan emek, verilen canlar DİKKATE,Diqqat Demek için değildir ! Bu sana son sözüm bana içinden sövsen bile sana cevap vermiyeceğim.. Selametle kal.
senin hiç bi yorumuna yorum katmadım sen kendi kendine gelin güvey oldun :D

EmmaW

ingilizce nick koyan arkadaşlara laf etmişsin, onlar en azından "ingilizce" nick koyuyor, diqqat nece? türkçelizce ?

emreasik demiş ki:
TillDoomsDAY konunun içine ettin tabi artık yorum yapmanınn anlamı yok YORUMSUZ. KİLİT PLS
O söylemeseydi ben söylerdim yada bir başkası söylerdi, boş yere suçlama kimseyi.

TillDoomsDAY demiş ki:
emreasik demiş ki:
TillDoomsDAY konunun içine ettin tabi artık yorum yapmanınn anlamı yok YORUMSUZ. KİLİT PLS
yamyamca konuşmak yerine Türkçe konuş ki sana değil de konuna yorum yapalım :!:
senin yorumuna ihtiyacı (yoq) Sırf artistlik olsun die yorum (yapıcaqsan) hiç yapma. (böle) (yazmaq) suçsa gereken yapılsın. İfade özğürlüğü (die) (bişide) var. Ben (böle) ifade (ediommm). Türkçeyi (nasi) (kullancamıda) senin gibi bebelerden (öğrencek) (deilim).

emreasik demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
emreasik demiş ki:
yamyamca konuşmak yerine Türkçe konuş ki sana değil de konuna yorum yapalım :!:
senin yorumuna ihtiyacı (yoq) Sırf artistlik olsun die yorum (yapıcaqsan) hiç yapma. (böle) (yazmaq) suçsa gereken yapılsın. İfade özğürlüğü (die) (bişide) var. Ben (böle) ifade (ediommm). Türkçeyi (nasi) (kullancamıda) senin gibi bebelerden (öğrencek) (deilim).
daral:

Yazık sana emreasik adli arkadas yazık..

ATATÜRK !

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bişey diyim ben bu deilimde 5 dakkada böle yaptınız oraya bi resim koyduk adam altındaki yazıya takıyo. öyleye böyle. siz üstüme geldikçe kurallar çerçevesinde daha çok cıvıtırım. Sen beni kişilğime laf atıyosun küçük düşürmeye çalışıyosun sen kimsin ARTİST.

herkez bi kişinin üstüne gelirse batarımda batırırımda. batakhaneye hoşgeldin sende. bi MOD KİLİT vursun şuraya.

emreasik demiş ki:
bişey diyim ben bu deilimde 5 dakkada böle yaptınız oraya bi resim koyduk adam altındaki yazıya takıyo. öyleye böyle. siz üstüme geldikçe kurallar çerçevesinde daha çok cıvıtırım. Sen beni kişilğime laf atıyosun küçük düşürmeye çalışıyosun sen kimsin ARTİST.

benim amacım kimseyi küçük düşürmek değil,Türkçe'yi doğru kullanmak.ayrıca benim sana bişey yapmama gerek yok sen zaten yaptığın yorumlarla kendini yerin dibine soktun. :coffee:

TillDoomsDAY demiş ki:
emreasik demiş ki:

benim amacım kimseyi küçük düşürmek değil,Türkçe'yi doğru kullanmak.ayrıca benim sana bişey yapmama gerek yok sen zaten yaptığın yorumlarla kendini yerin dibine soktun. :coffee:
elimden gelse ağzını burnunu kırarım :D Burdan daha napıyım damarıma basma diom, bu saatten sonra bana ders verme diom, ders vercek adam mısın ki, ===>>bişey diyim ben bu deilimde 5 dakkada böle yaptınız oraya bi resim koyduk adam altındaki yazıya takıyo. öyleye böyle. siz üstüme geldikçe kurallar çerçevesinde daha çok cıvıtırım. Sen beni kişilğime laf atıyosun küçük düşürmeye çalışıyosun sen kimsin ARTİST<<=== burdada onu ifade ettim yine mi anlamadın :D

emreasik demiş ki:
TillDoomsDAY demiş ki:
emreasik demiş ki:

elimden gelse ağzını burnunu kırarım :D Burdan daha napıyım damarıma basma diom, bu saatten sonra bana ders verme diom, ders vercek adam mısın ki, ===>>bişey diyim ben bu deilimde 5 dakkada böle yaptınız oraya bi resim koyduk adam altındaki yazıya takıyo. öyleye böyle. siz üstüme geldikçe kurallar çerçevesinde daha çok cıvıtırım. Sen beni kişilğime laf atıyosun küçük düşürmeye çalışıyosun sen kimsin ARTİST<<=== burdada onu ifade ettim yine mi anlamadın :D

bla bla bla bla pfff

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt