1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Turkcell’den tabletlere özel yüksek kotalı Internet paketler


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  Turkcell’den tabletlere özel yüksek kotalı Internet paketleri
  Turkcell’li şirketler işlerini tabletlerinden yurt dışında da hesaplı yönetebilecek
  Turkcell, Türkiye’de bir ilke imza atarak kurumsal hat kullanıcılarına yurt dışındayken cep telefonlarının yanı sıra VINN ve tabletleri için otomatik tanımlanan yüksek kotalı avantajlı paket kolaylığı sağlıyor. Şirket çalışanları, 500 MB ve 1 GB olarak sunulan aylık internet paketleriyle, en çok ziyaret ettikleri ülkelerde interneti yüzde 40’ı aşan fiyat avantajıyla kullanabilecek.

  Turkcell, işlerini yurt dışına çıktıkları zaman da internet üzerinden sürdürmek isteyen kurumsal müşterilerine, Türkiye’de bir ilki sunuyor. Yurt dışında tabletleri ya da VINN’ları için Turkcell’in data hatlarını kullanan şirketler, artık MGB (mobil geniş bant) Akıllı Yurtdışı paketlerinin avantajlarından faydalanabiliyor. Şirket çalışanları, MGB hatları için pazardaki en yüksek kotaya sahip olan bu paketler sayesinde, en çok ziyaret ettikleri dünyanın tam 50 ülkesinde rahatça internete girerek işlerini kesintisiz sürdürmenin rahatlığını yaşayacak. Paketleri kullanan şirketler mevcut tarifelere göre yüzde 40’ı aşan oranlarda tasarrufla interneti kullanmanın da avantajına sahip olacak.
  Böylece, Turkcell’li şirketler cep telefonlarına göre yaklaşık 2,5 kat daha fazla Internet tüketen tablet ve VINN’ların tüm iletişim ihtiyaçlarını, şirket çalışanlarının alternatif bir bağlantı arayışına gerek kalmadan çözmüş olacak.
  Dünyanın tam 50 ülkesinde Türkiye’deymiş gibi yüksek kotalı internet
  Kurumsal kullanıcılar data hatlarına özel yeni MGB Akıllı Yurtdışı paketleriyle birlikte, 500MB veya 1GB’lık yüksek kotalı paketlerden birini seçerek tablet ya da bilgisayarlarından yüksek fatura sürprizi yaşamadan işlerini sürdürebilecek. Paketlerde bulunan akıllı özellik sayesinde şirketlerin bir defa paketleri seçmeleri yeterli olacak. Paketler yurtdışındaki kullanımlarda otomatik olarak devreye girerek, yurtdışında internetsiz kalmak ya da paket alımını her seferinde takip etmek gibi problemleri ortadan kaldıracak.
  Paketleri kullanan kurumsal hat kullanıcıları, yüksek kota avantajının yanı sıra en çok iş seyahati yaptıkları, aralarında Amerika, Çin, Rusya ve Avrupa ülkeleri olmak üzere, tam 50 ülkede data hatlarından internete özgürce bağlanarak, tüm işlerini tablet ya da bilgisayarlarından alternatif bir bağlantıya ihtiyaç duymadan yürütebilecek.


  Daha çok internet, daha düşük fatura
  Turkcell’in tablet ve VINN’lara özel tasarladığı yeni paketleri yüksek kotası ve 50 ülkede kullanım avantajının yanı sıra fiyat avantajı da sunuyor. Kurumsal şirketler mevcut tarifelere göre yüzde 40’dan fazla tasarruf sağlayarak, 500 MB’lik paket için 129TL, 1GB’lik paket içinse 199TL ödeyerek en uygun fiyatlarla Internet kullanabilecek.