1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Turkcell’den alışveriş severlere büyük cuma indirimi


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  13 farklı markada yüzde 80’e varan indirim şansı!
  Turkcell’den alışveriş severlere
  büyük cuma indirimi
  [​IMG]
  • Turkcell Profesyoneller Kulübü, 6 Haziran Cuma günü üyelerine en sevdikleri markaların internet mağazalarında özel seçilmiş ürünlerde yüzde 80’e varan indirimlerle alışveriş yapma fırsatı sunuyor.
  • “Cuma Candır” platformu kapsamındaki indirimli alışveriş fırsatından yararlanmak için CUMACANDIR yazıp bir boşluk bırakmak ve seçilen markayı 2222’ye göndererek özel indirim kodunu almak yeterli.
  • İndirim sunulan markalar arasında Turkcell, Aldo, Banana Republic, Beymen, Boyner, D&R, Gap, Kiğılı, La Senza, Nine West, Park Bravo, So CHIC ve TazeMasa yer alıyor.
  Turkcell’in özel sektör çalışanlarına yönelik avantaj ve ayrıcalıklar sunan Turkcell Profesyoneller Kulübü, “beyaz yakalı”ların hem iletişim hem de iletişim dışındaki ihtiyaçlarına yönelik özel ve avantajlı tekliflerini sürdürüyor. Özellikle Cuma günlerini tam bir kutlama havasına çevirmek amacıyla kurulan Cuma Candır platformu her cuma Turkcell mağazaları, D&R, Cinemaximum ve Beymen Club’taki avantajları ile profesyonellerin hayatına renk katıyor. 6 Haziran Cuma günü ise bu kutlama havası tam bir şölene dönüşecek ve 6 Haziran’a özel avantajlar cumacandir.turkcell.com.tr’de “beyaz yakalı”larla buluşacak.
  Profesyoneller Kulübü üyeleri ve kurumsal hat sahipleri yararlanabiliyor
  Beyaz yakalılar için ayrı bir anlam taşıyan cuma günlerinin keyfine keyif katmak amacıyla hazırlanan Cuma Candır platformu kapsamında 6 Haziran Cuma günü giyimden gıdaya, kitaptan aksesuara 13 farklı markanın internet mağazasında seçili özel ürünlerde yüzde 80’e varan indirimlerle alışveriş imkanı sunuluyor. Markaların internet sitelerinden yapılacak alışverişlerde geçerli indirimler, öğlen 12.00’de başlayıp gece 23.59’a kadar sürecek. İndirim kampanyası, tüm Profesyoneller Kulübü üyeleri ve kurumsal hat sahiplerinin kullanımına açık.
  Kulübe üye olmak çok kolay!
  Turkcell Profesyoneller Kulübü üyelerine özel büyük cuma indirimlerinden yararlanmak isteyenlerin CUMACANDIR yazıp boşluk bırakarak seçtikleri markayı eklemeleri ve 2222’ye göndermeleri gerekiyor. Daha sonra cep telefonlarına gelen indirim kodunu, markanın internet mağazasında ilgili alana girmek yeterli.
  Henüz Profesyoneller Kulübü üyesi olmayan beyaz yakalılarsa, PROF yazıp 2222’ye kısa mesaj göndererek kayıt olabiliyor. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgi http://cumacandir.turkcell.com.tr adresinde yer alıyor.
  Profesyonellerin tercihi markalarda %80’e varan indirimler

  Bu haftaya özel büyük cuma indiriminin geçerli olduğu markalar ve indirim oranları şöyle:
  o Turkcell –Beats kulaklıklar, Jawbone UP24 ve seçili ürünlerde %50
  o Aldo – Tüm indirimlere ek %30
  o Banana Republic – %50
  o Beymen - %50’ye varan
  o Boyner - %70’e varan
  o D&R - %50
  o Gap – %50
  o Kiğılı - %80’e varan
  o La Senza –%40
  o Nine West – Tüm indirimlere ek %30
  o Park Bravo –%50
  o So CHIC - %40
  o TazeMasa – Meyve alışverişlerinde %50