1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Turkcell Superonline Pazarlama Bölümüne taze kan


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Turkcell Superonline’a yeni transfer

  Turkcell Superonline Pazarlama Bölümüne taze kan

  Turkcell Superonline Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Meltem Şahin getirildi. Şahin, şirketin başta fiber altyapı olmak üzere pek çok alanda gerçekleştirdiği atılımları pekiştirecek çalışmalara imza atacak.

  [​IMG]

  Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, takımını güçlendirmeye devam ediyor. Turkcell Superonline ekibine katılan Meltem Şahin, Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine başladı. 2005 yılından bu yana Turkcell Grup bünyesinde farklı bölümlerde çalışan Şahin, Turkcell Superonline müşterileri için yeni ürünlerin, katma değerli servislerin geliştirilmesine ve pazarlama stratejilerinin belirlenmesine liderlik edecek.

  Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini yapan Meltem Şahin, 1999 yılında Bilkent Üniversitesi’nde işletme yüksek lisans eğitimlerini tamamladı. Profesyonel iş hayatına 1999 yılında Procter&Gamble’da süreç mühendisi olarak başlayan Şahin, 2000-2005 yılları arasında Sony Ericsson Kontrol-Lojistik Müdürlüğü ve Bölgesel Yönetim’de EMEA grup kontrolörü olarak çalıştı.

  Turkcell’de pazarlama fonksiyonunda birçok farklı sorumluluk üstlenen Meltem Şahin, 2012 yılından bu yana şirketin Bireysel Pazarlama Bölümü’nde müşteri deneyimi yönetimi direktörlüğü görevini yürütüyordu.