Turkcell MobilTV

Genel​
Turkcell MobilTV ile artık her an her yerde televizyon seyretmek artık mümkün! Fanatiği olduğunuz takımınızın maçlarını veya en beğendiğiniz dizileri cebinizden de izleyebilir, kaçırdığınız programları takip edebilirsiniz.

Turkcell MobilTV Standart Paketini aylık veya günlük satın alarak aşağıdaki kanalların canlı yayını izleyebilirsiniz.

LigTV kanalını da ayrıca LigTV paketi içerisinde çok yakında izleyebileceksiniz

Ücretlendirme
Turkcell MobilTV Standart Paketi 2009 yılı sonuna kadar %50 indirimli olup, 2009 kampanyalı fiyatları aşağıda verilmiştir.

Aylık Standart paket KDV ve ÖİV dahil 4,95 TL / 35 kontör

Günlük Standart paket KDV ve ÖİV dahil 1 TL / 7 kontör

Aylık paketlerde 20 saat, günlük paketlerde 4 saat kullanım limiti bulunmaktadır. Limit aşımı KDV ve ÖİV dahil dakika başı 0,13 TL/1 kontör ücretlendirilir.

Lig TV paketini bekliyorum acaba nasıl olacak fiyatları :beer:

Ya ben vodafone'da bu servise girecektim ama internetten izlemek oluyormuş bu... ^^ Yani Biz paketi alıyoruz. Adam bize internetten izleme hakkı veriyor, internet yüzünden kontor gidecek bide dedim vzgeçtim. :D

Black Rain demiş ki:
Ya ben vodafone'da bu servise girecektim ama internetten izlemek oluyormuş bu... ^^ Yani Biz paketi alıyoruz. Adam bize internetten izleme hakkı veriyor, internet yüzünden kontor gidecek bide dedim vzgeçtim. :D
Birde internet ücreti mi verilecek ohoo :mrgreen:

Soyguncu bunlar gerçekten bi silahları eksik

ps: bence gereksiz bu 3G di mobiltv di zartdı zurt tu türkiyede gereksiz bizim türkler hemen 3G li telefonlar alıyor hemen türkiyede yaygınlaşıyor yabancı ülkelerde adamlar bizim takoz dediklerimizi kullanıyor :) gerçekten garip ancak teknoloji güzel bişi fakat türkiyede kötü :)

zaten cin malı telefonlar alıcılarıyla bunu bedava sunuyor ve piksel piksel degil en azından macı plazmadan izlemedikten sonra ben ona mac demiyorum

Yukarı Alt