Evet KontÖr Alinca Kodlari YÜkleyİnce KontÖrler Gelİr Ama KontÖrÜ YÜkledİkten Sonra Karti Atmayiniz Sakin Tekrar Deneyİp KontÖr YÜkleyebİlİrsİnİz.bunun Olma OlasiliĞi 3/1 Dİr.kartin Üzerİndekİ Kodlari Son ÜÇ Hanesİnİ Tersten Okuyup Örnek: 125125475123 Yerİne 12512547321 GÖrdÜĞÜnÜz Gİbİ Olacak Ama Tutma OlasiliĞi 3/ 1 Dİr. Denedİk 1 Tane 250 Bİr Tanede 500 LÜk Çiktİ. Haydİ BaŞarilar

belirsizzzzz

Aileden
Bi aralar vardı bi şifreyle yüzlerce kontor yükleyen ler vardı bizim buralarda ama 1 ay sonra hemen kapayıldı o açık neyse çocuk kontorlerı hala kullanıyodur :lolmuch:

bu türü yalan. Bu şekilde olmuyor. bundan 6-7 sene önce cep telefonum varken ( o zamanlar ÖSS ye de çalışıyordum matematiğin altından girip üstündençıktığımız zamanlarda dersanedeki arkadaşlarla ne kadar alınmış 100 kontör varsa hepsini topadık ve en sonunda bir fonksiona göre yapıldığını fark ettik. Birkaç yüz denemeden sonra bi adet 100 kontör çıkartmayı becermiştik. Uğraşmaya değdimi diye soracak olursanız, biz 100 kontörün peşinde değildik. ÖSS ye hazırlanan varsa bilir. paso ders kasarken ne olsada eğlensek diye düşünürdük. eğlendik :lol:

arkadaşlar düşünün milyonlarca kontor var biz birini tutturamıyoruz:D

drotalion demiş ki:
bu türü yalan. Bu şekilde olmuyor. bundan 6-7 sene önce cep telefonum varken ( o zamanlar ÖSS ye de çalışıyordum matematiğin altından girip üstündençıktığımız zamanlarda dersanedeki arkadaşlarla ne kadar alınmış 100 kontör varsa hepsini topadık ve en sonunda bir fonksiona göre yapıldığını fark ettik. Birkaç yüz denemeden sonra bi adet 100 kontör çıkartmayı becermiştik. Uğraşmaya değdimi diye soracak olursanız, biz 100 kontörün peşinde değildik. ÖSS ye hazırlanan varsa bilir. paso ders kasarken ne olsada eğlensek diye düşünürdük. eğlendik :lol:

çok enterasan araştırmalar şansı kuvvetliyse yaparsın :lol:

Rational demiş ki:
Yalan bunlar yalan.. Surprised :lol:
Hacı yalan deil bende kontör kartı aldığımda Kartdaki numarayı yazmadan 1 kaç rakamını değiştirerek iki kere denerim 1 kere 100 kontör geldi :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben bir site vermiştim oradan mesaj atın işte haa kontör gelmiş ha kontör harcamamışsın :lolmuch: :mrgreen:

fake dir bu fake :lolmuch:

bannedddd

Buralıyım
extraloob demiş ki:
ben bir site vermiştim oradan mesaj atın işte haa kontör gelmiş ha kontör harcamamışsın :lolmuch: :mrgreen:

Abi her zaman pc yanımızada olmuyor. :mrgreen:

extraloob demiş ki:

ben bilmiyom yaws Shocked bidaha alsak o siteyi Rolling Eyes

Yukarı Alt