1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Turkcell iş hayatına cepten bağlıyor


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Turkcell’den çalışanlara yönelik mobil uygulama: İşte Mobilim

  Turkcell iş hayatına cepten bağlıyor

  Turkcell kurumsal müşterileri için yepyeni bir mobil uygulamayı hayata geçirdi. Türkiye’de bir ilk olan “İşte Mobilim” uygulaması ile çalışanlar cep telefonlarından şirketleriyle ilgili bilgilere anında erişebiliyor. Uygulama sayesinde şirketler çalışanlarıyla etkin iletişim kurarken, çalışanlar da iş süreçlerini hızlandıran ve kolaylaştıran uygulamalara akıllı telefonlarından rahatlıkla ulaşabiliyor.

  Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, işverenlerin ve şirket çalışanlarının hayatını kolaylaştıran ve iş hayatına renk katan yepyeni bir mobil uygulamayı hayata geçirdi. Türkiye’de bir ilk olan “İşte Mobilim” kurumsal mobil uygulamasıyla şirket çalışanlarının iş hayatında ihtiyacı olan tüm bilgiler tek tuşla cep telefonlarına geliyor.

  İşte Mobilim şirket içi iletişimi hızlandırıyor
  Uygulama sayesinde şirketler, günün mesajını, duyurularını uygulama üzerinden tüm çalışanlarına iletebiliyor. İşte Mobilim aynı zamanda uygulama üzerinden yapılabilen anketlerle çalışan memnuniyeti ve bağlılığının ölçülmesi konusunda da şirketlere aradıkları çözümü sunuyor. Uygulama üzerinden günlük yemek menüsü, personel servisi bilgileri, şirket çalışanlarının iletişim bilgilerine de erişilebiliyor. Şirket çalışanları İşte Mobilim uygulamasıyla iş arkadaşlarının doğum günleri, yemek kartında kalan kredi miktarı gibi bilgilere de ulaşabiliyor.

  Selen Kocabaş: İşte Mobilim ile hem şirketlerin hem de çalışanların hayatını kolaylaştırıyoruz

  Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Turkcell’in kurumsal müşterilerine sunduğu yeni uygulamaya dair şunları söyledi:

  “Bugün iş dünyasının vazgeçilmezi olan mobiliteyi işimizin her alanında kullanıyoruz. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Turkcell grup çalışanlarına özel geliştirdiğimiz ve 15 bin çalışanımızın kullandığı şirket içi mobil uygulamamız Turkcell Mobilim, kurumsal müşterilerimiz tarafından da çok beğenildi. Bunun üzerine hizmet verdiğimiz 500 bini aşkın kurumsal müşterimizin ihtiyaçlarından yola çıkıp iş dünyasında bir ilke imza atarak “İşte Mobilim” uygulamasını hayata geçirdik. Bu uygulama iş hayatının dinamizmi içinde çalışanları yavaşlatan bürokratik süreçleri en aza indirerek, hem şirketler hem de çalışanlar için verimliliğe önemli katkı sağlıyor. Şirket-çalışan arasındaki iletişimin hızlı ve kolay bir şekilde kurulmasını da sağlayan uygulama, böylelikle çalışan bağlılığının ve memnuniyetinin yüksek tutulması konusunda da şirketler için önemli bir potansiyel taşıyor.

  Çalışanların iş hayatındaki genel ihtiyaçlarını belirleyerek 3 farklı kategoride toplam 14 farklı uygulamayı “İşte Mobilim”de bir araya getirdik. Çalışanlar cep telefonlarına yükleyecekleri tek bir mobil uygulamayla, şirket içi duyurulardan önemli telefonlara, kurumsal rehberden ürün kataloğuna kadar birçok bilgiye ‘’İşte Mobilim’’den ulaşabilecek. Kurumsal müşterilerimiz kendi ihtiyaçlarına göre uygulamaya yeni özellikler de ekleyebilecek. Bu uygulamayla şirketler çalışanlarıyla etkin iletişim kurarken çalışanların da hayatları kolaylaşacak, asıl işlerine daha rahat odaklanabilecek.“


  İşte Mobilim Uygulamasında Neler Yer Alıyor?

  • Kim kimdir? (Çalışanlar, diğer çalışanların veya müşterilerin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabiliyor)
  • Personel servisi bilgileri
  • Yemek kartı bilgileri
  • Yemek menüsü
  • Önemli telefonlar
  • Duyurular
  • Mesajlar
  • Şirkete özel içerikler
  • Şirkete özel formlar
  • Anketler
  • Bugün doğanlar (Şirket çalışanlarının doğum günleri takip edilebiliyor.)
  • Doğum günü hatırlatıcısı
  • Anlaşmalı kurumlar listesi
  • İşte Mobilim’i arkadaşına öner