1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Turkcell, ilk TL kartları satışa sundu


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren

  [​IMG]

  Cep telefonu operatörlerinin ''ön ödemeli görüşmelerde kontör yerine para birimi uygulaması'' kapsamında Turkcell, ilk TL kartları satışa sundu.

  Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Geliş Terminalindeki Turkcell İletişim Merkezi'ne saat 06.00'da kontör almak için gelen Selçuk Ergülenç'e Turkcell Bireysel Müşterilerden Sorumlu Pazarlama Bölüm Başkanı Burak Sevilengül, 30 TL'lik ''Avantaj Kart'' hediye etti.

  Uygulama hakkında bilgi veren Sevilengül, bugün itibariyle kontörle ödeme sisteminden TL ile ödeme ve konuşma sistemine geçtiklerini hatırlatarak, ''Turkcell olarak 26 milyon müşterimiz için bu geçişi en sağlıklı ve doğru şekilde gerçekleştirmek için her türlü hazırlığı yapmıştık. Çok başarılı bir şekilde bu işlemleri gerçekleştirdik'' dedi.

  Bütün müşterilerini geçiş öncesinde, kontörlerin TL'ye nasıl çevrileceği ile ilgili haberdar ettiklerini belirten Sevilengül, ''TL'ye geçişin en önemli özelliklerinden bir tanesi, müşterilerin artık kendi kullanımlarını daha rahat takip edebilecek olmalarıdır. Müşterilere en iyisini vermek üzere, her konuşmadan sonra sadece kalan bakiye bilgisini değil, o kullanımın miktarını, ücretini ve kalan bakiyeyi her kullanımdan sonra veriyoruz. Bu da müşterilerin harcamalarını daha iyi takip etmelerini sağlayacak'' diye konuştu.