1. Reklam


  1. senta

Turkcell Global Bilgi’ye dünya çapında büyük ödül


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  333
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  18
  senta
  Turkcell Global Bilgi ödüle doymuyor. Son olarak şirket, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld” kapsamında EMEA Bölgesi “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün de sahibi oldu.  Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur, “Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olmasına gerek kalmadı, birinci sınıf servisi tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi.


  Turkcell Global Bilgi müşterilerine sunduğu özel deneyim ve hizmet kalitesiyle ödül kazanmaya devam ediyor. Şirkete son ödül, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld”den geldi. Yeni müşteri bağlılık programıyla organizasyonda EMEA (Doğu ve Orta Doğu) Bölgesi’nin “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün sahibi olan Turkcell Global Bilgi, bu konudaki kararlılığını bir kez daha ortaya koymuş oldu.


  Yeni programda işe “duygu” kattık

  Dünyanın bu alanda en büyük otoritesi olarak kabul edilen ContactCenterWorld’ün bu ödül için Turkcell Global Bilgi’yi seçmesinin büyük bir gurur olduğunu vurgulayan Genel Müdür Çağatay Aynur, şu şekilde konuştu:

  “Tamamen duygular üzerine inşa edilen yeni bağlılık programını tasarlıyor ve müşterilerimize sadakatimizi bu yolla gösteriyoruz. Bu son programı hayata geçirirken de anlaşılabilir basit kurgular ve duyguların gücünden faydalandık. Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olması gerekmiyor. Turkcell Global Bilgi olarak tüm müşterilerimize aynı standartlarda ve yüksek kalitede hizmet sunmaya özen gösteriyoruz” dedi.