1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Turkcell Global Bilgi Trabzon’da 270 kişiye daha istihdam sa


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Turkcell Global Bilgi Trabzon’da 270 kişiye daha istihdam sağlayacak

  2014’ün ilk üç ayında yaptığı yeni işe alımlarla 110 kişiye istihdam sağlayan Turkcell Global Bilgi’nin Trabzon lokasyonu, bu yıl sonuna kadar 160 kişiyi daha bünyesine katacak. Sene sonuna kadar toplamda 270 kişiye iş sahası açılması hedeflenen lokasyonda, şu an 650 kişiyle Turkcell bireysel müşterilerine hizmet sunuluyor.


  Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, Anadolu’da istihdam yaratmaya devam ederek ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdürüyor. Trabzon Çağrı Merkezi’nde, 2014’ün ilk üç ayında yeni işe alımlarla 110 kişiye istihdam sağlayan Turkcell Global Bilgi yine bu lokasyonda, önümüzdeki dönemlerde 160 kişiye daha yeni iş kapısı açarak yıl sonuna kadar mevcut çalışan sayısına toplamda 270 kişi ekleyecek ve çalışan sayısı toplamda 920’ye yükselecek.

  2013’ün en çok istihdam sağlayan şirketi

  Şu an toplamda 650 kişiyle Turkcell bireysel müşterilerinin çağrılarını karşılayan Turkcell Global Bilgi’nin Trabzon lokasyonu geçtiğimiz sene, Trabzon İş-Kur Bölge Müdürlüğü ve Trabzon Valiliği tarafından Trabzon’nun en çok istihdam sağlayan şirketi olma vasfıyla teşekkür plaketiyle ödüllendirilmişti.

  [​IMG]

  Turkcell Global Bilgi Trabzon Lokasyon Müdürü Teoman Çakmak konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Sektörde bir ilke imza atarak Anadolu atılımlarını başlatan Turkcell Global Bilgi işsizlik oranlarının fazla olduğu illerimizde, açtığı çağrı merkezleriyle önemli çözümler sunuyor. Yatırımlarımızla, istihdamın yanı sıra bulunduğumuz şehrin sosyal ve ekonomik gelişimine önemli katkılar sağlıyoruz. Bu anlamda Trabzon lokasyonumuz da günden güne artırdığı yeni iş imkanlarıyla Trabzon’a yeni bir soluk getirdi. 2011 yılının Aralık ayında 50 kişiyle hizmet vermeye başladığımız lokasyonda şu an 650 kişi çalışıyor. 2014 ‘ün ilk çeyreğinde çağrı merkezimizde çalışmak üzere 110 kişiyi bünyemize kattık. Sene sonuna kadar hedefimiz toplamda 270 kişiye daha istihdam sağlamak. Şehrimizin gençleri için yeni iş imkanları sunmaktan ve bölge kalkınmasına sunduğumuz destekten ötürü son derece mutluyuz.” dedi.