1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Turkcell 3G servislerini artırıyor


 1. Unforgiven

  Unforgiven rank8

  Kayıt:
  13 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.506
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Turkcell, geliştirdiği yenilikçi ürün ve servisleri, mobil teknolojilerdeki son yenilikleri “Turkcell’li Yaşam Günleri” ile Tepebaşı’ndaki merkez ofisinde tanıttı.

  [​IMG]

  “Turkcell’li Yaşam Günleri”, 6 Ekim Salı günü şirketin genel müdürlük binasında açılan alanda gerçekleştiriliyor. Aralarında dünyada ilk olan yenilikçi ürün ve servislerin de bulunduğu tanıtım etkinliğinde, Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, “Turkcell’li Yaşam” konseptini anlattı: “Turkcell olarak, her zaman müşterilerimize dünyada ilk ya da öncü olan pek çok yeni ürün ve servis sunuyoruz. Bu yenilikçi ürünlerimizi de çeşitli etkinliklerle müşterilerimize tanıtıyoruz. Tanıtım faaliyetlerimizi bundan böyle yılın tamamına yayarak ‘Turkcell’li Yaşam Günleri’ başlığıyla sürdüreceğiz. 3G teknolojisinin sağladığı hızlı mobil internet bize yepyeni bir dünya sunuyor ve Turkcell bu yenidünyanın şekillenmesinde öncü rolü üstleniyor. Müşterilerimize 3G ile Turkcell’li yaşamın kapılarını ardına kadar açtık. Gerek bireysel, gerek kurumsal müşterilerimiz bu kapının ardında hayatlarını kolaylaştırıp zenginleştirecek yepyeni ürünler ve servisler bulacak.”

  Genel Müdür Yardımcısı Öztürkler, 3G’li yaşamda ikinci ayı doldurduklarını söyleyerek konuşmasını şöyle sürdürdü: “Türkiye 3G’yi sevdi ve abonelerimiz bizi yılsonu hedeflerimizin önüne geçirdi. İki ayda 3,5 milyon Turkcell’li 3G’ye geçti, 100 bini aşkın Turkcell VINN 3G modem, netbook ve notebook satıldı. İki ayda Turkcell 3G aboneleri 7,5 milyon dakika görüntülü görüşme yaptı, kişi başı data kullanımı 3 kat, toplam veri kullanımı 4 kat arttı. Abonelerimizin bu yoğun ilgisinden çok memnunuz.”

  Turkcell Servis ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar da toplantıda yaptığı konuşmada, Turkcell’in kurulduğu günden bu yana Ar-Ge’ye, inovasyona, yenilikçiye önemli yatırımlar yaptığını vurguladı. Bayrakdar, “Turkcell müşterilerine dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratacak hizmet, ürün ve altyapılar geliştiriyor. 3G teknolojisi döneminde de, önceki dönemlerde olduğu gibi müşterilerimize en kaliteli ve en gelişmiş servisleri sunmaya devam ediyoruz. Turkcell Teknoloji ve tüm ekosistemimizde ürettiğimiz servis ve hizmetlerimizle dünyanın en saygın teknoloji şirketleri listelerine, dünya devleriyle birlikte giriyoruz” diye konuştu.

  Etkinliğe katılan Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener ise 3G döneminde özellikle kurumsal müşteriler için Turkcell Teknoloji’de iş ortaklarıyla birlikte geliştirdikleri ürünlerin yaratacağı dünyayı tanımladı: “Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden 457’si Turkcell ile çalışıyor. Yenilikçi ürün ve servislerimiz tüm kurumların iş yapış biçimlerini değiştiriyor; verimliliklerini artırıyor, her birine kendi sektöründe rekabet avantajı sağlıyor” dedi.

  “Turkcell’li Yaşam Günleri” etkinliği çerçevesinde oluşturulan alanda; Turkcell’in lokasyon bazlı servisleri, telemetri uygulamaları, Konuşan İlan, Mobil Cüzdan, Mobil Ödeme, Sağlık 365 gibi yenilikçi ürün ve servisleri tanıtıldı.