Merhabalar,

En sonunda sizleri rappelz bot ile buluşturuyoruz. Tr-Rappelz Bot sizlere oyunda yardımcı olacak. Bir çok özelliği ile kasma derdini ortadan kaldıracak ve geceleri bilgisayarı açık bıraktığınız sürece başında olmanızı gerektirmeyecek. Bot ile ilgili tüm ayrıntıları makale devamında göreceksiniz.

Tr-Rappelz Bot Özellikleri;

*Otomatik MP/HP pota basma

*Mp/Hp bittiğinde geri dönüş parşomeni kullanma

*Şehirde envanterde ki itemleri bankaya boşaltıp gerekli potu alma

*Kasacağı yere gitmek

*İtem filtre uygulaması

*Pet Skillerini aktif olarak kullanma

**Özelliklerimizin hepsini saymak mümkün değil siz botu inceledikçe farkına varacaksınız.

Bot Kullanımı;

İndireceğiniz dosyaları rar halinde gPatato.eu klasörü oradan Rappelz klasörü içerine atın ve rar’dan çıkartın daha sonra Setup.exe dosyasını çalıştırın. Botunuzu kurduktan sonra masaüstüne simge gelecek ona tıklayın sonrasında oyunu açın. Kullanıcı Adı ve Şifrenizi girdikten sonra “Home” Tuşu ile bot ayarlarına gelebilirsiniz.

Not: Bot tamamen türkçedir ki kendi yapımımız olduğu için karşılaştığınız sorunlar ile veya çözemediğiniz problemleri bizler ile paylaşın ve cevaplayalım.

Sistem Gereksinimleri;

Windows 98′

Windows XP’

Windows Vista’

Windows 7

İşletim sistemlerinde sorunsuz çalışıyor.

Son olarakta indirme linki;

edit

Nemesis Online

80 CAP FREE SILK
Link lazım lütfen. Bi dönem oynadım botsuz sarmadı tabi.

Takımı
Fenerbahce
Rappelz kaldımı hala be yıllar önce oynamıstım hala acıkmı bot varmış bide :D

ruro

るろうに
Takımı
Besiktas
Yıllar once oynamıştım fena değildi Rappelz. Bot vs ile oyunlar knight sro gibi oluyor en iyisi kimsenin bişey kullanamadığı mmorpgler

Yukarı Alt