Evet arkadaşlar kbt 1saat önce açıldı. Türkçe KBT oynamak isteyen arkadaşlar region bölümünden "turkey" seçerek gerekli updateleri bitirdikten sonra oyuna girebilirler.

Oyunun ilk maçında internet cafedeki çoluk çombalakla muhattap olduğum için hemen bıraktım. Zaten İp & RP verme gibi bir olayda yok olmadi:

Advance

Benim hesaba 100k ip&rp gelmişti çatır çatır harcadım bakalım yeni üyeliklere verilirken bize tekrar verilecek mi :lol:
edit:Ayın 24ünde bildiğim bir yöntem ile girdim hatta donanımhaberde de paylaşımını yapmıştım girişin nasıl yapılacağı konusunda o zaman girenlerin ip&rpleri yüklendi hesaplarına

Advance demiş ki:
Benim hesaba 100k ip&rp gelmişti çatır çatır harcadım bakalım yeni üyeliklere verilirken bize tekrar verilecek mi :lol:
edit:Ayın 24ünde bildiğim bir yöntem ile girdim hatta donanımhaberde de paylaşımını yapmıştım girişin nasıl yapılacağı konusunda o zaman girenlerin ip&rpleri yüklendi hesaplarına
Ben yaklaşık 3-4 gundur kendi westtekı hesabımla turkce oynuyorum. Şuanki turkey serverından bı farkı yok. Zaten turklerın oldugu bır serverda ne kadar oynanırsa. 1tane oyuna gırdım adamlar seri baglama a.. k.. sonra aman verenin a.. k.. falan. Yanı gereksiz bir server. M2'cilere gün dogdu eekd1

Rookie demiş ki:
Beyler az önce bi el attım Sihirdar Vadisine hoşgeldiniz dedi çıktım :(
Seslendirmede sıkıntı yok ama oyuncu kalitesinden korkuyorum :D

"tH pt alMyI uNTtm Yhaa"

ve eminimki oyunu oynadıktan sonra google dan "lol hile" "lol hile indir" veya "league of legends hack" diye aratmışlardır.(Aklıma gelmişken hemen yazı yazıp etiket olarak eklersem 2-3 hit alırım :D )

Yukarı Alt