Arkadaşlar bügün oyuna giriyordum westten eastteki hesabıma geçerken turkey serverını gördüm. Seçtim ve uptada yaptı. Daha sonra araştırmak için forumlara girdim ve türkçe kapalı beta key dağıtımının ve kayıtlarının başladığını gördüm. KBT haftaya başlıycak deniliyor. Sınırlı sayıdaki keylerden birine sahip olmak için buraya girip üye olun. Daha sonra menüden Anahtar(key) kısmından lol kbt keyinizi alın ve kaydolun. Bir diğer yenilik ise eğer region'dan türkçe seçip update bitirirseniz " Program Files\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0.0.194\deploy\assets\sounds\tr_TR\champions " adresinden yeni türkçe seslendirmeleri dinleyebilirsiniz. Kbt keylerinden kimsenin fazla haberi yok iken bence hemen saldırın. Siz key alın diye hemen konu açtım. :headbang:

Rookie demiş ki:
Bro katarina ve onun kum fırtınası skinini verecekler diyor millet, bu keyle girince mi herkese verecekler mi ?
o konuda bilgim yokta büyük ihtimal öyle. Çünkü sayılı sayıda kişi kbt katılacak. Katılanlara verilcek deniyordu.

Yukarı Alt