1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Türk Telekom'dan bir avantaj daha


 1. Mopneet

  Mopneet  

  Kayıt:
  22 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.204
  Beğenilen Mesajlar:
  15
  Ödül Puanları:
  38

  [​IMG]

  Ev Avantaj'lılara Konut Sigortası Fırsatı: Katma değerli hizmetler sunmayı ilke edinen Türk Telekom, “Ev Gibisi Yok” konsepti çerçevesinde evlere artı değer katmaya devam ediyor. Türk Telekom Ev Avantaj tarifesi müşterileri bu kez de ERGO Sigorta’dan konut sigortasının keyfini sürecekler.

  Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Ev Avantaj tarifeleri ile müşterilerine değer katmaya devam ediyor. Türk Telekom’un yeni kampanyası ile, Ev Avantaj tarifesinde olan, bu tarifelere geçen ya da yeni aboneliklerini bu tarifelerden yaptıran Ev avantaj aboneleri, ERGO Sigorta’dan konut sigortası sahibi olma imkanını yakalıyor. Başvuran ilk 300 bin Ev Avantaj müşterisi bu fırsattan yararlanabilecek ve bu sayede ERGO Sigorta güvencesini evlerine taşıyacaklar. Yapılan anlaşmaya göre ERGO Sigorta güvencesi altındaki Ev Avantaj müşterilerinin evleri yangın, hırsızlık, yıldırım, infilak ve dahili su basması durumlarına karşı güvence altına alınırken bu durumlara maruz kalan Ev Avantaj abonelerinin hasarları, konut sigortasının teminatının limiti dahilinde tazmin edilecek. 12 ay boyunca devam eden bir güvence olan konut sigortası kapsamında belirlenen teminat bedeli yangın, yıldırım, ve infilak için 5,000 TL, hırsızlık için 500TL, dahili su basması için 500 TL’dir.

  Ev Avantaj Tarifeleri ile fırsatlar devam ediyor

  Ev Avantaj tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri Haziran sonuna kadar akşam 7’den, sabah 7’ye kadar ev telefonundan haftanın her günü hem şehir içi hem de şehirler arası aramaları bedava yapıyor. Ayrıca “Ev Avantaj Uluslararası Çağrı” kampanyası ile Haziran ayı boyunca Ev Avantaj tarifelerindeki Türk Telekom müşterileri Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Çin, ABD Avustralya gibi genel olarak en çok aranan ülkeleri içeren toplam 40 ülkeye sabit telefon aramalarını tüm vergiler dahil dakikası sadece 6,5 kuruşa yapabiliyor.

  Ev Avantaj Akşam ve Ev Avantaj Uzun tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri de, 30 Haziran’a kadar “Evden Cebi Aramanın En Ucuz Yolu (6,5 kuruş/ dakika)” kampanyasından yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında, sabit telefonlardan GSM yönüne yapılan aramalar tüm vergiler dahil, dakikası sadece 6,5 kuruş olarak ücretlendiriliyor. Ev Avantaj Akşam paket tarifesiyle akşam 18.00'den sonraki gün sabah 08.00'e kadar şehir içinin yanı sıra şehirlerarası aramaları da bedava yapmak mümkün. Ev Avantaj Akşam paket tarifesini kullanan Türk Telekom müşterileri, ayrıca pazar günü de tüm gün şehiriçi ve şehirlerarası konuşmalarını bedava yapabiliyor. Ev Avantaj Uzun paketiyle ise, tüm vergiler dahil 15 kuruş karşılığında tam bir saatlik şehir içi ve şehirlerarası ev ve iş telefonu yönüne arama yapılabiliyor. Ev Avantaj Akşam ve Ev Avantaj Uzun paket tarifeleri, yenilenen avantajlarıyla aylık tüm vergiler dahil 19.90 TL fiyatıyla Türk Telekom müşterilerine sunuluyor. İki tarifede de aylık 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor. Limiti aşan dakikalar ile 08.00-18.00 arasında yapılan şehir içi ve şehirler arası görüşmeler tüm vergiler dahil 9,9 kuruş olarak ücretlendiriliyor.​