Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Türk Telekom'a rakip geldi: Turk.Net ADSL hizmeti!

Bir zamanların belki de en iyi dial-up internet servis sağlayacısı olan Turk.Net, tamamen kendi omurgasıyla ADSL hizmeti sağlayacağını duyurarak, ADSL'de tekel olan Türk Telekom'a rakip oldu. "Artık farkına var, sıyrıl şu kalabalıktan" sloganıyla sunduğu ADSL hizmetini, Netone Telekom altyapısıyla verecek olan Turk.Net, geçmişteki başarısını ADSL ile de devam ettirebilecek mi; bunu hep birlikte göreceğiz. Şu anda kampanya fiyatlarının geçerli olduğu ADSL hizmeti, bol seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Ayrıntılı bilgiler [ulr=http://adsl.turk.net/]Turk.Net sayfasında[/url], fiyat tarifeleri ise şu şekilde;

paylaşım için teşekkürler :D .
buta TTNET gibiyse hiç bulaşmıyalım.
yeni bi servis olduğundan , aksamalar heralde sık sık yaşanır. :?:

bannedddd

Buralıyım
Valla ben kesin geçerim buna ADSL harbiden sömürüyor bizi. 2-3 aydır hiç ekstra bir şey yapmıyorum hep eskisi gibi ama 50 ytl geliyor. :evil: Turk.Net'in kampanyası da iyi zaten geçilebilir yani.. :roll:

ttnet gibi 2048 parası ödeyip kat kat düşük baglantı vermiosa hiç beklemeden geçicem

Harmonia demiş ki:
Valla ben kesin geçerim buna ADSL harbiden sömürüyor bizi. 2-3 aydır hiç ekstra bir şey yapmıyorum hep eskisi gibi ama 50 ytl geliyor. :evil: Turk.Net'in kampanyası da iyi zaten geçilebilir yani.. :roll:
ben geçmem çünkü hem fiyatlar aynı hem yeni çıkıck bağlantı problemleri filan

_Death_ demiş ki:
Harmonia demiş ki:
ben geçmem çünkü hem fiyatlar aynı hem yeni çıkıck bağlantı problemleri filan
ttnetin hergün baglantı proglemleri var. daha cok ne kadar sorun olabilir ki ?

Jigsaw

Aileden
netOne mı? Ablam kadar yakın bir arkadaşım orada çalışıyor. Desene interneti bedavaya getirecez. :P

Yukarı Alt