1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Türk Telekom bedava tarifesini genişletti


 1. EliteTurk

  EliteTurk Aileden

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  9.663
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Turist Rehberi
  Şehir:
  Antalya Beach

  Türk Telekom bedava tarifesini genişletti
  Ev Avantaj tarifesiyle aboneler, yıl sonuna kadar akşam 19.00'dan sabah 07.00'ye kadar hem şehir içi hem de şehirlerarası bedava konuşacak


  [​IMG]

  Türk Telekom ''Ev Avantaj'' tarifesiyle aboneler, 2010 yılı sonuna kadar akşam 19.00'dan sabah 07.00'ye kadar ev telefonundan hem şehir içi hem de şehirlerarası bedava arama yapabilecek.

  Türk Telekom'dan yapılan yazılı açıklamada, yeni ''Ev Avantaj'' tarifesi ile evden cebi aramanın dakikasının 9,3 kuruş olduğu belirtildi. 6 Mart 2010 itibariyle geçerli olacak yeni avantajlı tarifelere göre, JeTTvel tarifeleri Ev Avantaj adını aldı, HesaplıHaTT paketi ise KlasikHaTT olarak yenilendi. Kampanyalardan ilki ile ev telefonu olan herkes 5 Mart ? 31 Mart 2010 tarihleri arasında, hem şehir içi hem de şehirlerarası aramalar için geçerli olmak üzere, akşam saat 19.00'dan sabah 07.00'ye kadar ev telefonu ile bedava konuşabilecek.

  EV AVANTAJ

  JeTTvel tarifelerindeki bedava dakikalar sadece şehir içi aramalarda kullanılabiliyorken, Ev Avantaj ile aynı dakikalar şehirlerarası aramalarda da kullanılabilir hale geldi. Bu yeni tarifelere yönelik olarak, yıl sonuna kadar akşam evden bedava konuşma imkanı verecek bir kampanya da başlatıldı. Buna göre JeTTvel 100 kullanıcıları 19 TL ödeyerek 100 dakika şehiriçi arama yapabiliyorken Ev Avantaj 100 tarifesini kullananlar 19.90 TL'lik yeni fiyatı ile hem gün içinde şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda kullanmak üzere 100 dakikaya sahip olacak hem de akşam 7 sabah 7 arasında yıl sonuna kadar bedava konuşabilecek. Mart ayı sonuna kadar tüm ev telefonu müşterileri bedava konuşabiliyorken Ev Avantaj tarifesini seçenler aynı kampanyadan yıl sonuna kadar yararlanabilecek.