bi yardm edin loaderlada giremiorm eror verio please execute silkroad.exe hatası veiro pls hep me =)

Şimdi oyuna giriş için yine eskisi gibi Legend 4 Plus Clientmi gerekiyor yoksa Yeni Güncel Legend 5 110 level Clientinimi İndirecez?

evet yha legend 5 var bnde bu türk sro legend 5 e uyumlumu bide nerden indircez nerden üye olcaz.??????????????

beyLer hangisine gircez bi tombalacı var bi Gm var hangisine gircez bide id pw aldm yazıorm yanlıs dio bi yardmcı olunn

Bende herseyi ayarladım girdim uyeligimde kabul ediliyor Zuhuhauhah die bi server war giriyorum karakter secmeye geliyorum tipi felan ayarliorm weaponu elan create diyince oyun oyle kaliyor hic bir sey yapilmiyor yardım edebilicek weya bu sorunu çözmüş arkadaslar warsa yardım edebilirlermi lütfen?

peugeot9494 demiş ki:
Bende herseyi ayarladım girdim uyeligimde kabul ediliyor Zuhuhauhah die bi server war giriyorum karakter secmeye geliyorum tipi felan ayarliorm weaponu elan create diyince oyun oyle kaliyor hic bir sey yapilmiyor yardım edebilicek weya bu sorunu çözmüş arkadaslar warsa yardım edebilirlermi lütfen?

1- fazla ayar yapma yani boyunu kilosunu felan ayarlama
2-gmler ayar yaptıkları için ayarları deneme amaclı servera res atıyorlar..

Oyun v1240 a uyumulumu acaba? bilgisi olan varmı...değilse 1236 yı nerden bulabilirim..

sizin gene problemleriniz iyi. ben daha server a giremiyorum :D
media patcher dır loader dır uğraşmak yerine tombalacı kardeş media.pk2 dosyasını upload lasa rahat rahat gireriz sanırım? :D

obZtacle demiş ki:
sizin gene problemleriniz iyi. ben daha server a giremiyorum :D
media patcher dır loader dır uğraşmak yerine tombalacı kardeş media.pk2 dosyasını upload lasa rahat rahat gireriz sanırım? :D
dostum snn sorunun ne biliyormusun sadece o koca isro cileniti indirip onla girmeye çalışman tombalacı coğu sefer dedi isro cilentle girilmez diye orji cilent indircen .. hem sade mediayıda atsan faya etmez.

Ya ben oyuna nasıl gireceğimi bilmiyorum bana isro nun son version indir dediler öyle yaptım ama oyuna nasıl gircem ıp verirmsnz patcher la mı girmem gerek ?

Yukarı Alt