Öncelikle serverin çok güzel olduğunu ifade etmek isterim fakat serverda bulunan bazı problemler ve buglar yüzünden oynama isteğimiz gittikçe azalıyor...Serverde benim karşılaştığım sorunlar şunlar ;

1-Normal saldırı yapamıyoruz bu okadarda önemli olmasada genede olması gerekiyor...
2-Canavarların %60 ı buglu hiç vuramıyoruz...
3-Oyundan bazen ama en az 15-20 dk da bir atıyor ve ve hata veriyor çoğunluğun bildiği silkroad hatasından ama soru işaretli olanından...
4-Beta sürecinde olan bir serverin oyuncularını oyuna bağlayabilmesi için rateleri yüksek tutması en iyisidir bu yüzden x30 değilde daha fazla x100 x200 x300 giri olması bana göre güzel olur

Ama şunu söylemeliyim serverin clienti diğerleri gibi değil tertemiz bir client sadece oyunsal problemler düzeltilse çok iyi olur eğer düzeltilecekse kaç gün kaç hafta içinde düzeltilecek.

1. normal saldırı zaten vardı. ??? hatasına neden oluyor genelde o yüzden devre dışı bırakıldı.(Şimdilik)
2. Canavarlarda Asla Bug Yok. Ara sıra dalamıyorsun. 1-2 Adım İleri Gidip Tekrar Dalmaya çalışırsan dalarsın.
3. Oyundan Atmasının Sebebi Silki Olan Arkadaşlar Silk İle Alınan Böcek Petini Yere Attıgında ?? hatası alırsınız ve Birde Lag oldugunda Ölmüş ama sende ölmemiş gibi görünen bir moba daldıgında alırsın.
4. Charlar Silinmeyecek BU yüzden exp oranı düşük.

Söylediğin Tüm Bugların Zaten Farkındayız Elimizden Gelenin En İyisini Yapmaya Gayret Gösteriyoruz.

Karakter ekranında confirme tıklayınca takılıp kalıo ne cancel a nede başka bişeye basabiliorum lütfen yardım edin

TürkSRO Clientini İndirmezsen O Hatayı Alırsın. Kaçkere Söyledik İSRO İle Girmeyin. TÜRK SRO Clienti İndirin.

Konuda bulamadım Turksro clientı bulsam böle bişi yapmazdım tabikide nerden edinebilirim

Ya ben diorumkı ıd pw yazıorum oyundan atıo neden yenisini indir deme 9 agustos clienti war ondan giriorum yine aynı

kuralsiz demiş ki:
Ya ben diorumkı ıd pw yazıorum oyundan atıo neden yenisini indir deme 9 agustos clienti war ondan giriorum yine aynı
charın bug veya banlanmıs olmasın :roll:

Ps: Biras saçma gibi p.m'den konusuyoduk başka seçenek kalmadı çünkü :detective:

Yukarı Alt