arkadaşlar knight ilk cıktıgında privete olayı yoktu ama cogu arkadas cabaladıgı privete olayını cözdü dosyaları sundu
ve bunun gibi bircok olayda calıştım.. Wow privete uo vs online oyunların bi sürü pv ugraştım Burda silkroad eski versionuda olursa olsun bir privete server kuralım. mühim olan Tr Serveri ugraşmamız..Masonlara Hırıstıyanlara vs yatırılan paralın hatti hesabı yoktur....

c++ mı visual basicmi hangisinden bahsediyorsun yada hex:))))

az cok kn dosyalarıyla ugraşmış insanız..

benım visual basicle daha cok aslında işlerim oluyor c++ az cok anlıyorum...

şuanda gerek cin forumlarında gerek ingiliz ragzonede fln olsun dosyaları ulaşmaya cabalıyoruz..
europe tarafı olmassada olur bizim amacımız silkroad türkiye. ama privete sunucu kursakta silkroad türkiye dava acma durumuda olabılır lisansla paketi satıyorlar diye duymuştum .. ama ginede free bulup üzerinde edit gerkirse o dosya tekrar kodlanabılır..

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Tamamda maksat Türk server 'i olsun istiyorsan Silkroad kurmana lüzum yok, ha verdiğimiz para Joymax 'a gitmiş (Ki daha mantıklı private sahiplerine gitmesinden), ha sen kurdun serverı sana gitmiş (ki oyunun sürekli açık kalacağı muamma) ..

Çok Türk serveri kurmak istiyorsan hiç başlama gel paşa paşa Malazgirt (TR) 'de takıl, guilde alalım seni Jangan 'ımızı koruyalım. Strese sokma kendini oyunun tadını çıkar :muck:

Yukarı Alt