İlk önce 15 dolardı uyarıları aldıktan sonra 15 bin dolara çıktı kampanyaya destek mi istiyorsunuz?
ayrıca insanlarala dalga geçer gibi bir 15 dolar bir 15 bin dolar ayrıca ben dedimki bu türk telekom ile anca oyuna 20 kişi girersiniz onlarda lag ve dc den bıkar dedim..ama cevap şu oldu biz 8 gb lik alan alıyoruz fln siteye takmışşınız ben siteyi demiyorum oyundan bahseiyorum siteye 20 bin kişi sokun isterseniz oyun olmadıktan sonra..
İnsanlarla dalga geçilecek bir zaman değil şu zaman herkes p.sro ya adepte oldu açılmasını bekliyor ve siz herkesi heveslendiriyorsunuz. bu yazdıklarım kimseye kötülemek için değil artı olarak gerçek olduğu için söylüyorum..
Bu türk serverının en çok açılmasını isteyenlerden biriyim ne yapar ede açarsınız inş. ama güvenim gittikçe azaldı. :?!

yav anlatamıyoruz galba joyaxdan alıcaz izini ve hostu yani bunun için 15.000$ istiolar siz nie 15 000$ istediğimizi sanıonuz alıpda cebimize atmıcaz alala bu parayla joymaxdan izin alıcank host alıncak bilmeden yorumlar yazmayın bizim diğerlerinin moralini bozmayın pazar günü bi host alıcaz o hostla denicez şimdilik lag dc olabilir ama sonra büyülecek host lütfen moral bozucu yorumlar yapmayın biz herşeyi hazırladık dioruz inanmıyonuz!!!

CopyPast demiş ki:
UYARI : Saçma Sapan Yardım Kampanyanızı Burayada Bulaştırmayın !

Beyler gm utku ile açtığımız server bitti dynamic bilir bizi bu gerçek bir server

15$ ihtiyaç war sunucu için bunu toplamamız uzun sürebilir. Lütfen bizi bekleyin

Ayrıntılı bilgi için

GM admin 1 Msn:[email protected]

GM admin 2 Msn:[email protected]

Adreslerinden bize ulaşabilirsiniz

Saygılarımla.
Kardeşim bak burda 15$ diyor ama şimdide 15.000$ diyorsunuz açıklarısınız niye bir anda değişti?

ya bu adam bizden bi ilgisi varmı onu bile bilmiomki ben sadece utku ben 1 2 kişi daha var bunu hiç tanımıom neden böle bi konu açtı onu hiç bilmiom ama şukar diim biz ciddiyiz utku oyunu bende siteyi ayarladım geriye host kaldı pazar günü gelince yollicaz ve hazır olucak hayırlısı ile olursa koyarız ama kesin demiorum!!!

Konunun başından beri konuyu takip ediyorum...Oyunun Database lerini nerden buldunuz 1
2 de bu databaseler korede çoğu kişinin elinde var onuda biliyorum ama..Admlar baya bi para yha satıyorlar..Oyunu kurduğunuza dair hiç bi kanıt göstermediniz..Bide forumdakilerden para toplamaya çalışosunuz...Bu kdar kolay bişi olsaydı zaten şuan türkiyede privite server dolardı...Bu dediklerime cvp vermeden kimse bu silkroad için bosuna umutlamsın...

1.Post
Açıkçası şüphelenmemek elde deil. Benim de şüphelerim var enazından arkadaş cidden iyi huylu olabilir amacı para toplamak olmayabilir ama
1. Açılması garanti olmayan bi server için miktarı ne olursa olsun para vermek ne derece mantıklı.
2. Açıldığını varsayalım serverın, karşılarına ne tür sorunlar çıkıcak bunlarla başedebiliceklermi yani serverın geleceği garanti altında deil.
3. Bir oyun için para vermek benim fikrimce hiç mantıklı bi olay değil herkes böyle düşünmüyor olabilir saygı duyarım
4. Arkadaşlarım emeklerine saygı duyarım ama buraya çıkıpta serverın geleceği garantide hiçbir sorun cıkmaz derlerse çok büyük bi hata ya düşerler göründüğü sanıldığı kadar kolay birşey deil çünkü uğraştıkları.
5. ve sonuncu olarak ise bu server ı açıyorsunuz KORSAN SERVER diye oyun haklarının sahibi olan Joymax'in oyunun çalınması başka amaçlar ile kullanılması hakkındaki bildirgesini okumuşlardır umarım. İzin alırız diyorsanız size gidipte ay yazık şunlara izin verelimde oynasınlar demiyceklerdir. Bu adamlar hayır sever değil sonuçta bir ticaret var ortada. Oyunun açılması adamlara bir fayda sağlamıyorsa izin almanız mumkun olmayacaktır. İleride karşınıza çıkabilecek sorunlara hazırlıklı olun.

Herşey biryana verdiğiniz uğraşlara emeklere teşekkür ederiz ama Saydığım nedenlerden dolayı açılacak olan server da oyuna başlamak bi char a emek vermek ve er ya da geç emeklerimin boşa gidiyor olmasını görmek pek bana göre değil.

Kolay Gelsin arkadaşlar...

2. post
Koleram kardeşm şöyle bir durum var belki bu adamlar oyun haklarını aldı belki almadı bununla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı oyuzden işin aslını bilmiyoruz. Yui ayrılırken oyunun kapanmasını polis baskınlarına bağlamış belki doğru belki karalamak için bunu söylüyor orasını bile bilemiyoruz. Yani işin aslını bilemediğimiz için oyunun başına neler gelir veya daha önemlisi oyunun kurucularının başına neler gelir kimse bilemez arkadaş söylemiş 19 yaşındayım diye 19 yaşındaki bir insan kimi ülkelerde reşit bile sayılmıyor. Yani başına ne tür bir bela alır bilemem ama bunun riskini belki göze aldı belki de hiç düşünmemişti sonuçlarını. Bir tazminat davası ile başlar sonuç para + hapis cezasına kadar gider. Oyunun aynısı olsun benzeri olsun farketmez. Ülkemizden bir örnek vereyim size, Yozgat şehrimizde Mc Davut's adıyla adamın teki köfteci dükkanı açmış kapatıldı dükkanı eee adamın köftecisinin adı Mc Donalds değil diyceksiniz evet değil ama benzeri yani telif hakkı alınmış bir oyunun kopası olsun benzeri olsun hiç farketmez anlaşıldığı an mahkemelik olurlar. Private Sro'da eğerki Joymax tan herhangi bir izin almadıysa onun sonu da aynı bu şekilde sonuçlanır. Orda niye oynuyorsun ozaman dersenizde izin aldılarmı almadılarmı kimse bilmiyor bu sorunun cevabını almışlarsa oynamaya devam almadılarsa da sağlık olsun der geçerim buda benim aldığım küçük bi risktir.

3.Post
Madem konuşmaya başladık iyice konuya değinelim...

Şuan yazdıklarım Suçlama, Karalama amaçlı değildir Sadece kendi düşüncelerimdir, ileride başımıza gelebileceklerdir.
Şimdi bu serverı kurma planı yapan arkadaşlar şunu söylüyordu;
İlk gun item mall free olucak. İlk gün bunun free olması ileride parayla olmasının bi göstergesi değilmidir...
-Yani bu serverdan para kazanma durumu söz konusu hemde dikkatinizi çekerim server KORSAN.
-15$ a ihtiyaçları var madem para kazanmayı göz önünde bulunduruyosunuz bu parayı kendiniz karşılamalısınız. Hem serverın açılması için para toplatıyolar hemde bunun dışında oyunda da item mall ile para kazanma planı güdüyolar burada bir terslik var.
-KORSAN bir serverda ticarete girişiliyorsa ben buna suç ortağı olmam. Extraloob kullanıcıları genelinde genç üyelerden oluşuyor bu konular hakkında fazla bilgileri olmayabilir onları kandırmak ise ap ayrı bi olay.

Eğerki bu tehlikelere karşı bir güvence sunabileceklerse sadece lafla değil kanıtlarla buyursunlar onlarıda konuşalım ama sadece server kuruyoruz, süper olucak bizler başkası gibi değiliz lafları ile insanlara umut aşılamak benim açımdan doğru karşılanıcak bi davranış değildir. Şimdi arkadaşlar gelsin biraz da bu konular üzerine açıklama yapsınlar yapabiliyorlar ise...

Bak ilgili arkadaşım 3 tane post atmışım ilk olarak bu sorunlara güzelce kaytarmadan cevap ver
ikinci olarak joymax ile 15000 dolara anlaşma yaptınız peki bu 15 dolar nerden çıktı onuda geçtim madem joymax ile anlatşma yaptınız bunu mail ile yapmış olmanız lazım koy bakalım maili buraya. Emre arkadaşım sitemi yaptın aman Allah'ım çok zor bir iş harbiden gel sana o sitenin aynını yapıyım 5 dakkada site var diye oyun olucak diye bişi yok herşey biryana diğer arkadaşlar online iken sen sadece site yapan biri olarak bu sorulara niye cevap veriyosun bunuda geçtim sen sadece 1-2 kişiyi taniyosun madem nereden biliyorsun bu çocukların senide kandırmadığını belki sırf sana site yaptırıp göz boyatmak istiyorlar hiçbir kanıt yok ortada sadece boş laflar dolaşıyo ya bütün bunlara doğru düzgün bir cevap veren post atın ya da boyunuzdan büyük işlere kafanızı yormayın efendiliğinizi bilin oturun oynamak istiyosanız diğer server ı bekleyin. Bu yazılarıda sağa sola çekiştirerek konuları saptırtmayın....

beyler burda siin sorularınıza cevap mı verelim serverı tamamlamak için mi uraşalım okadar uun yazma okuyamam zaman yoq pazar günü host gelene kadar herşeyi halledmemiz lazım pazar günü oyuna açamassak o bedava hostu da kapatacaklar öle dedi veren adam onun için servere konsantre oluoruz ve arkadaşım silk bedava olucak çünkü onu daha ayarlayamadık yoqsa direk paralı başlicak onu ayarlamamız lazım ki onla gelen paralar bizim cebimize gitmez merak etmeyin biz o parayla joymax ve srodan izin alıcaz hostu genişletecez biz sizin için uraşıoz okadar ama siz halen dionuziki olmas yapamassınız böle yaparsanız nasıl açalım hemde bu mesajlara bakamicam artık lütfen yorum yazmayın serverla uraşıoz bu şekilde açılmasını zorlaştırıonuz olmicak,açılmaz,yapamassınız gibi yorumlar yamayın elbet açıcaz ama en erken pazar pazar açamazsak host bulana kadar bekliceniz onun için susunda pazara yetiştirelim !!!

1. sen kimsinki milleti susturuyorsun
2. madem uğraşamıcan yazılanlarla sabahtan beri adam akıllı bi cevap verseydinde harcadığın zamndan daha azını harcasaydın
3. okadar uzun yazma demişsin sende bu üşengeçlik varken millet sana nasıl güvensin
4. belki okudun diyecek bi laf bulamadın
5. silk beldava olucak diyosun 2. gun oncesinede ole bişi demiyordunuz
6. neden bir dediginiz dieri ile tutmuyo
7. senin ne işin var uyduruk bir site yapıcan alt tarafı hala bitiremedinmi yoksa sırf geçiştirmeyemi çalışıyosun
8. yukarıdaki postu zamanın olunca okuda inandır bizi kimse konuşmasın burda yapamazlar diye laf etmesin
9. yapamazlar açamazlar diyip moral bozmayın diyosun kendinden bukadar eminsen neden moralin bozuluyo
10. İşiniz gücünüz demogoji

emre67380 demiş ki:
beyler burda siin sorularınıza cevap mı verelim serverı tamamlamak için mi uraşalım okadar uun yazma okuyamam zaman yoq pazar günü host gelene kadar herşeyi halledmemiz lazım pazar günü oyuna açamassak o bedava hostu da kapatacaklar öle dedi veren adam onun için servere konsantre oluoruz ve arkadaşım silk bedava olucak çünkü onu daha ayarlayamadık yoqsa direk paralı başlicak onu ayarlamamız lazım ki onla gelen paralar bizim cebimize gitmez merak etmeyin biz o parayla joymax ve srodan izin alıcaz hostu genişletecez biz sizin için uraşıoz okadar ama siz halen dionuziki olmas yapamassınız böle yaparsanız nasıl açalım hemde bu mesajlara bakamicam artık lütfen yorum yazmayın serverla uraşıoz bu şekilde açılmasını zorlaştırıonuz olmicak,açılmaz,yapamassınız gibi yorumlar yamayın elbet açıcaz ama en erken pazar pazar açamazsak host bulana kadar bekliceniz onun için susunda pazara yetiştirelim !!!
Hahahahah bişi bilmio joymax la srodan izin alcaz dio sante sro joymaxın siz bu kafayla 5 yaşındaki çocugu kandırırsınız.

töbe töbe joymax dan host sro dan izin lafı nerenden anlıon illa küfür ettircen yeter artık çıkıom bu forumdan dahada bişi demein bu nasıl iş 1 kişi çıkıp tmm olur yaparsınız güvenioz demedi nasıl türklük bu benden bukadar utku ben bırakıom millet full bana patlıo by!!!

bir private server için bence yapımcıdan izin almak gerekmiyor. tam olarak bılmıyorum silkroad cevresini ama. ultima - online serverlarından v.s biliyorum gerekmiyor.

Ben bu 15$ olayına koptum. :mrgreen:
Private server olayına girişmişsiniz bide 15$ para biriktirmeye uzun sürebilir diyorsun.
Resmen komedi. :mrgreen:

$15 dolari biriktiremezler cünkü bebeler onu geçtik ne zamanir bizleri oyaliosunuz server accam die onuda geçtik acacak kisiler sronun programlanmasindan anliomu anlamio
onuda geçtik joymax ve srodan izin alcaz yazmişin pwsro onlarla alakali bişi deil izin alacakmiş beni güldürüo bu bebeler neyse onuda gectik host için beklioruz diosunuz hostu nereden alcaksiniz bilmiosunuz yaw yeterin kardeşim birakin bu işleri beni sinirlendirmein. :twisted:

emre67380 = -15 yaş

sen nasıl açıyon ayıptır sorması bu sroyu Allah bilir sremudur :mrgreen: :mrgreen:

lan yeter 15 deil 15 000 dolar deli etmeyin insanı server tmamlandı pazar günüde açıcaz ve silkroadtr ile oynancak bu forumla işimiz bittii artık!!!!!! bize güvenmeyenlerle işimiz olmas!!

lan salak kimin yaşı 15 18 yaşındayım pc bölünü bitirdim ve site pc den ii anların bilip bilmeden konuşmayın lan

Yukarı Alt