1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Türk Oyuncularına Yeni Bir Tat


 1. Polgara

  Polgara rank8

  Kayıt:
  8 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  537
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Yaşayan her insanın bir kültürü vardır şüphesiz ki. Yaşadıkları çevreden bölgeye, kıtaya, ülkeye kadar birçok etken bu kültüre etki eder. Zor olan ise bazı insanların farklı kültürleri kabullenebilmesidir.

  Joygame, Türk oyun tarihine yeni bir imza atarak yine bir yenilik sundu. Uzakdoğu'nun Anime tarzındaki oyununu Türkiye'ye, Türk oyunculara sundu.

  81 Keys adıyla gelip Kehanet olarak yayınlanan oyun, Türkiye'nin ilk 3d Anime MmoRpg oyunu.


  Kültür olarak Türkiye'ye çok uzak olmasa da, çoğu insanın ilk bakışta "çocuk oyunu" gibi benzetmeler yapması beklenen bir şeydi. Uzakdoğu'da on binlerce oyuncuyu anlık olarak barındıran 81 Keys, o kültüre ait bir tarz. Joygame de kendine duyduğu özgüven ile bu iki kültürü daha iyi tanıştırma peşinde.

  Kehanet, çok geniş içeriğe sahip Melek Gaia ve Şeytan Lillith'in oyun boyunca hikayenin içinde olduğu, anahtalarla ilgili efsanalere sahip bir oyun.

  Oyunda hikaye sizi daha ilk seviyeden alıp sonlara kadar sürükleyip götürüyor. Öldürdüğünüz yaratıkların geçmişini öğreniyor, düşmüş şövalyelerin neden kalenize saldırmak istediğini öğreniyorsunuz. Zindanda öldürülen başdüşmanların neden orada olduğu bile anlatılıyor.

  Kendi üretebileceğiniz silahlar, potların yanı sıra savaş alanında kazanabileceğiniz puanlarla elde edilen üstün silah ve zırhlar var. 3 ayrı meslek edinip üretim yapabilir, kendi yaşam çiftliğinizi de kurabilirsiniz. Sizi savunması ya da sizinle saldırması için 4 ayrı hizmetkardan birini seçebilirsiniz. Konuşma odaları kurabiliyor, partileri birbirlerine bağlayabiliyorsunuz.


  Şu an 55 seviyede son bulan oyun, Ocak yaması ile birlikte 70 seviyeye çıkıyor. DNA'nızla kendinize buff verebilecek, Anahtarınızı kullanarak vuruş gücünüzü arttırabileceksiniz. Hizmetkarınız da yanınızda olduğunda sizi kimse durduramayacak.

  Türkiye'de küfürler, yanlış tarz, doğru olmayan oyuncu kitlesi nedeni ile kaybedilmiş "bayan oyuncular" en çok yine Joygame oyunlarında yer alıyorlar. Son Destan'dan sonra Kehanet Online da istatistiklerine baktığımızda muazzam bir "bayan oyuncu" kitlesine sahip. Biz yine her türden oyuncuya sesleniyor, herkesi bekliyoruz.


  Her türlü fikre açık olan Kehanet OG'lerine facebook üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Kehanet online forumundan öneri ya da şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  Hileyi, küfrü, argoyu barındırmayan, lagsız, kesintisiz eğlence sunan Kehanet Online'ı siz de deneyin.


  Bu müthiş içeriğe sahip bir oyun daha bulursanız da bana haber verin :)

  Alıntı: http://polwahrenheit.blogspot.com/2011/ ... r-tat.html
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
 2. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  şu fon müziği olmasaymış sanki bayanla röportaj(sohbet) daha iyi olacakmış..

  ayrıca genel itibari ile oyun daha da gelişeceğe benziyor ve bunlardan söz ediyorlar, kendine ait bir bölüm mü ne olucakmış seviye 120 lere gidecek vs vs...

  Oyunu indiresim geldi lakin üniversite ve finallerin 2-3 haftaya başlayacak olması ile geri gitti bu durum. :twisted: :mrgreen:

  Neyse oynayan ve oynayacak arkadaşları güzel günler bekliyor. :beer:

  kolay gelsin.
   
 3. CyperSpesiaL

  CyperSpesiaL rank8

  Kayıt:
  11 Kasım 2011
  Mesajlar:
  124
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0