Türk olduğunuz için mutlu musunuz ?

• Mutluyum.

Votes: 35 74,5%
  • Değilim

Votes: 12 25,5%

• Total voters
    47
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Evet gençler , soru açık.Türkiye'de bu kadar çok şey olup biterken Türkiyede doğduğunuz için , Türk olduğunuz için mutlu musunuz ?

Türk olduğum için mutluyum ve her zaman gururluyum, ama soru günümüz Türkiyesinde yaşamaktan mutlu musunuz olsaydı cevap değilim olurdu.

Kendimi türküm diye soyutlaştırınca sanki dünya insanlarından ayırıyormuşum gibi geliyor. etnik kökene göre ayırmaktan hoşlanmıyorum kendimi, insanım demek istiyorum sadece.

özet : mutlu değilim

Türk olarak doğan herkez kendiyle ve ceddiyle gurur duyar lakin Türkiye'de yaşamak işte o insanı deli eder.Şahsen teskereyi aldıkdan sonra Türkiye'de kalmayı düşünmüyorum

Senius demiş ki:
Kendimi türküm diye soyutlaştırınca sanki dünya insanlarından ayırıyormuşum gibi geliyor. etnik kökene göre ayırmaktan hoşlanmıyorum kendimi, insanım demek istiyorum sadece.

özet : mutlu değilim
Soru "Bir ırka sahip olduğunuz için mutlumusunuz?" olsaydı verdiğin cevap uygun olurdu

suan olanlardan başta olanlardan dolayı mutlu degılım keşke turk olmasaymısım . sadece bastakıler degil tabı kımsenın kımseye saygısı anlayısı yok hep cıkar hep saygısızlık . trafikte yanlıs birşey olsun hemen kavga bırıne yanlıslıkla omzun carpsın kavga . bırı gelsın arkadan sana vursun kavga . bırıne bak kavga . daha konusmaya gerek yok herhalde

beyler "soru Türk olduğunuz için mutlu musunuz?" Yani "Türk kökeninden geldiğiniz için mutlu musunuz?" "Türkiyede yaşadığınız için mutlu musunuz " değil şöyle düşünün başka bi ülkede yaşayıpta türk olsaydınız mutlu,gururlu olur muydunuz?

UnDeFeateD demiş ki:
beyler "soru Türk olduğunuz için mutlu musunuz?" Yani "Türk kökeninden geldiğiniz için mutlu musunuz?" "Türkiyede yaşadığınız için mutlu musunuz " değil şöyle düşünün başka bi ülkede yaşayıpta türk olsaydınız mutlu,gururlu olur muydunuz?
yıne olmazdım insanı kötu bı tatil beldesıne gıt ve turiste nasıl davranıldıgını sadece izle

Açıkçası seçim şansımın olmadığı bu gibi konularda iyi-kötü hiç düşünmedim.Mutluda olsam mutsuzda olsam yine şimdiki hayatımı yaşardım.Yani mutluyum :)

Not:Türk Türkü Türklükten soğutuyo buda bi gerçek :lol:

Yukarı Alt