Allaha buyuk konusmus olmiyim ama kucuklugumden beri giymedim giymemde :D Kime baksam ayaginda converse.. 1.İsmail yk dinlemem 2. converse giymem :D

WindTalker demiş ki:
uSaRe demiş ki:
Allaha buyuk konusmus olmiyim ama kucuklugumden beri giymedim giymemde :D Kime baksam ayaginda converse.. 1.İsmail yk dinlemem 2. converse giymem :D
ismail yk ve converse? :coffee:
Yani bu ikisi kesinlikle yapmayacagim seyler arasinda :D Ismail yk yi da converseye benzetiyorum bi nebze :D

drag3131 demiş ki:
hiçbir zaman kullanmadım ve kullanmamda neden derseniz ayak sağlığını ciddi şekilde tehdit eden modelleri var :) adidas superstar v2 halısaha olarak nike ve kışın ise Harley davidson :) kullanırım eğerki durumu iyi olanlar varsaki onlarada bunları öneriririm:)
converse giymemenin nedeni ayak sağlığı için diyorsun da harley sanki ayak sağlığını hiç etkilemiyor? 5 kilo ayakkabı ve hiç rahat değil.. timber giy daha iyi.. :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
En iyisi Adidas T-Mac series 8. ayakkabı. Rahat, görünüş bakımından çok güzel, hafif, hem de yürürken/koşarken ayakkabı hafif olduğundan daha hızlı olursunuz :coffee:

Wax Whine demiş ki:
En iyisi Adidas T-Mac series 8. ayakkabı. Rahat, görünüş bakımından çok güzel, hafif, hem de yürürken/koşarken ayakkabı hafif olduğundan daha hızlı olursunuz :coffee:

bunun neresi güzel anlayamadım :S
basketbol ayakkabısı.. ne bileyim kot pantolon altına düşünemiyorum :S
çok balta durur sanırım.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Tarantella demiş ki:
Wax Whine demiş ki:

bunun neresi güzel anlayamadım :S
basketbol ayakkabısı.. ne bileyim kot pantolon altına düşünemiyorum :S
çok balta durur sanırım.
Bence bir daha düşün. Evet basketbol ayakkabısı. Ama kot altında da şık duruyor.

İsteyen kişi istediği ayakkabıyı giyer.Bu konuyu açma sebebini anlayamadım doğrusu.. :think:
Konuya girer girmez hepiniz negatif düşünüp o yönde yorum sarfetmişsiniz.Biraz'da pozitif bakın.Belki rahat geliyor.Hoş duruyor.Tamam bunların arasın'da özenti olan vardır olmayan vardır.Genelleme yaparak konusmayın lütfen.Ben giydim demiyorum lakin görünüş bakımından göze hoş geliyor.

Yukarı Alt