Başlık tam yerine oturdu sanırım,hepiniz bu ayakkabıları biliyorsunuzdur ki bilmemeniz imkansız şu anda Türkiyede giymeyen kızın kızdan sayılmadığı bir ayakkabı. Gerçekten nasıl bir manyaklıktır anlamadım. MSN mde ki tüm kızların avatarlarında converseli resimler,arkadaşlarıyla beraber ayaklarını çektikleri (ayaklarında daconverse var) resimleri, iletilerinde conversele ilgili yazılar falan var, çoğu forumdan takip edin imzalarındaki resimlerinde converseli ablalar var. Nedir bu anlamış değilim. Konvers (converse yazmak zor geliyo) önceden de vardı, adidas bunu satın aldığında ve fiyatı gazlayıp iki üç tasarım yaptı diye mi bu duruma geldi?kastettiğim şey insanların konvers giymeleri falan değil yanlış anlaşılmasın ama adamların sanki hayatları konvers. her türünden alma,arkadaş arasındaki sohbetlerinde "şu konvers süpeeeeeeeeeer" "konversimi parçalıcam (niye parçalıyon gtne mi batıyo?)" şeklindeki muhabbetleri gerçekten en azından benim için bıkkınlık verici bi durum.

Sizce neden millet (özellikle kızlar) bu kadar büyütüyo bu olayı (salaklıklarından veya ayakkabının çok çeşitleri olmasından falan demeyin,farklı ayakkabılar da var)

Alıntı

:arrow: Konuyla ilgili anketimiz.
viewtopic.php?f=273&t=91112

RoyalFlush

Bilgiliyim
Moda konusunda birşey diyemem ama gerçekten kızların ayağında süper duruyor.Hem kaç tane ayakkabı markası çiçekli böcekli bu kadar fazla model çıkartıyorki?

Ps:Erkeklerde converse i beğenmiyorum.

Misproject

Buralıyım
RoyalFlush demiş ki:
Moda konusunda birşey diyemem ama gerçekten kızların ayağında süper duruyor.Hem kaç tane ayakkabı markası çiçekli böcekli bu kadar fazla model çıkartıyorki?

Ps:Erkeklerde converse i beğenmiyorum.
aynen güzel oluyo kızlara

Bende bu converse çılgınlığını anlamış değilim bez ayakkabıdan ne anlarlar onuda anlamış değilim ki avrupada bile yasaklanmış bir ayakkabı 1 sene giyildiği taktirde 0 topuk olduğundan dolayı ayaklarınız ileride çok acılar çekiyor.... Ama bunu gelde gençlere anlat...

Çılgınlık? :D

Çoğu kişi özetilik yapıp giyior xP
Bir kez denedim we rahat bişey de değil ..

Windy

Converse giymenin özentilik olacağını sanmıyorum ki bunu özenti olarak giyenlere sözüm yok (:

Ben rahat ve gözüme güzel geldiği için giyiyorum ve hep giyicem (:

çok saçma konuşuyorsunuz..
isteyen istediği ayakkabıyı giyer.
bizler özenip de ayakkabı giyecek kadar küçük çocuk değiliz. :wink1:

Mojito

Ben aslında bu bez ayakkabıyı sevmiyom neden itici geliyo Hele de erkeklerin giymesini

Adidas
Nike
Puma
Kışın Harley Davidson Bunların dışında marka kullanmam.
Bitane ayakkabım vardı Adidas super star v2 konvers görünümlü. Başka konvers gibi bir özentiliğim veya almışlığım yok tarzım belli. :mrgreen:

SaGoPaKaJMeR demiş ki:
Adidas
Nike
Puma
Kışın Harley Davidson Bunların dışında marka kullanmam.
Bitane ayakkabım vardı Adidas super star v2 konvers görünümlü. Başka konvers gibi bir özentiliğim veya almışlığım yok tarzım belli. :mrgreen:
Para var imkan var diyon yani :roll:

Yukarı Alt