1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   modbasvuru

Türk İşi Japon İşi Bunu Yapan Kaç Kişi?


 1. Mopneet

  Mopneet  

  Kayıt:
  22 Haziran 2008
  Mesajlar:
  10.367
  Beğenilen Mesajlar:
  14
  Ödül Puanları:
  38
  [​IMG]

  Türk İşi Japon İşi Bunu Yapan Kaç Kişi?

  Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Cumhurbaşkanı korumasından tuzlama aracına, Japon kafileden milletvekili sekreterine kadar ilginç simaların karıştığı traji-komik bir kazaya sahne oldu.

  ANKARA’da her kar yağdığında araçların buz dansı yaptığı Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde önceki akşam yaşanan kaza, akıllara durgunluk verdi.

  Japon kafileyi taşıyan otobüs, önce Cumhurbaşkanı korumasına ardından bir vekil sekreterine çarptı. Olay yerine çağrılan tuzlama aracının şoförü aracından el frenini çekmeden inince, kazaya tuzlama aracı da karıştı. Herkesi şok eden kaza edinilen bilgiye göre şöyle gelişti:

  Demirel’in koruması:

  “Ankara’ya gezmeye gelen bir Japon turist kafilesi oteline dönmek üzere yola çıktı. Aynı saatlerde 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’i evine bırakan yakın koruması da evine dönmekteydi.

  Saat 19.20 sıralarında Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi’nde Japon kafileyi taşıyan otobüs kontrolden çıktı ve Demirel’in korumasının kullandığı otomobile çarptı. Hızını alamayan otobüs, daha sonra özel bir otomobile ardından da kırmızı ışıkta durmaya çalışan CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş’in sekreterinin aracına çarptı.

  Japonlar neye uğradığını şaşırdı:

  Japon turistler neye uğradığını şaşırırken, Demirel’in koruması telsiziyle önce trafik polisi istedi ardından tuzlama aracı anonsu yaptı. Kazazedeler rapor tutmaya çalışırken, tuzlama aracı olay yerine geldi. Kazaya yakından bakmak isteyen meraklı şoför, el frenini çekmeden tuzlama aracından indi. Bu sırada kaymaya başlayan tuzlama aracı Japon turistlerin otobüsüne arkadan çarptı. Kazazedeler yaklaşık iki saat olay yerinde bekledikten sonra tutulan rapor sonucu olay yerinden ayrıldı.

  Ateş: Böyle sorumsuz belediye mi olur?

  KAZANIN ardından Ankara Hürriyet’e konuşan CHP Ankara Milletvekili Yılmaz Ateş, şunları söyledi:

  “Ankara kar altında esaret yaşarken, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, televizyon televizyon gezip Strasbourg’da alınan ödülü anlattı. Ayrıca, ‘Nasıl olur da Avrupa Konseyi’nde AKP’li üyenin seçimine CHP ve MHP’liler destek vermez’ diye sordu. Ankara’nın göbeğinde böyle bir buzlanma yaşanırken, AB’deki üye seçimleri Gökçek’e mi kaldı? Dün gece yüzlerce araç sürücüsü Ankara sokaklarında rezil oldu. Böyle sorumsuz belediye mi olur?”​
   
 2. CaRTMaNN

  CaRTMaNN olduser

  Kayıt:
  19 Ocak 2008
  Mesajlar:
  1.417
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  amele
  Verildi... diye hatırlıyorum . *.*
   
 3. Xpr3ssMusic

  Xpr3ssMusic rank8

  Kayıt:
  26 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.314
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  İstanbul - Ataşehir
  +Xm
   
 4. RecLast

  RecLast rank8

  Kayıt:
  7 Mart 2008
  Mesajlar:
  4.550
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Programmer , Web Designer
  Şehir:
  Zonguldak/Düzce
  +Emre
   
 5. Xanthos

  Xanthos rank8

  Kayıt:
  10 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  9.363
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Zir.Müh.
  Şehir:
  Kalkan-KAŞ/ANTALYA
  +Birisi
  ne demekse artık :)