1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Türk Hava Yolları’nın çağrılarını artık Turkcell Global Bil


 1. deltafx

  deltafx rank8

  Kayıt:
  23 Aralık 2013
  Mesajlar:
  189
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16

  Türk Hava Yolları’nın çağrılarını artık Turkcell Global Bilgi karşılıyor

  Turkcell Global Bilgi, “Avrupa’nın En İyi Havayolu” Türk Hava Yolları’na çağrı merkezi hizmeti vermeye başladı. Hava taşımacılığıyla ilgili pek çok konuda THY müşterilerinin çağrılarını karşılayacak olan Turkcell Global Bilgi, 200 müşteri temsilcisiyle bu hizmeti sunuyor.


  Türkiye’nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, dünyada en çok ülkeye uçan “Avrupa’nın En İyi Havayolu” şirketi Türk Hava Yolları’nı hizmet ağına ekleyerek büyümeye devam ediyor. Turkcell Global Bilgi, THY müşterilerine Ankara lokasyonundan toplam 200 kişiyle hizmet sunmaya başladı.

  Turkcell Global Bilgi, Türk Hava Yolları’na gelen hava taşımacılığıyla ilgili yurt içi ve yurt dışı yolcu rezervasyonu, bilet satışı ve danışma konularında soru, bilgi, şikayet ve taleplerle ilgili çağrıları 7/24 karşılıyor. Aynı hizmet ses dışındaki diğer kanallar olan e-posta, mektup, faks ve web formdan da veriliyor.

  Turkcell Global Bilgi Yurt İçi Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Akın Akalın konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Şirketimiz toplam 24 lokasyonda, hizmet verdiği farklı sektörlerdeki 70’den fazla şirketle şu an Türkiye’nin pazar lideri. Turkcell Global Bilgi olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet yaklaşımımız, ihtiyaca özel sektörel çözümlerimiz, teknolojik alt yapımız, uzman kadromuz ve 15 yıllık bilgi birikimimiz, hem özel hem devlet sektöründe birçok şirket için ilk tercih olmamızı sağlıyor.” dedi.

  Kurulduğu günden bu yana hizmet verdikleri tüm şirket ve kurumlarla uyumlu bir işbirliği yakaladıklarının ve dolayısıyla başarılı çalışmalar ortaya koyduklarının altını çizen Akalın sözlerini; “2014 yılı itibarı ile müşterilerimizin stratejik iş hedeflerine ortak olan bir şirket olarak konumlandık. Müşteri deneyimi yönetimi konusundaki uzmanlığımız, deneyimimiz ve üstün teknolojimizle Türk Hava Yolları’nın müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyeceğiz. İş ortaklığımızın herkese hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde sürdürdü.