1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Türk Hackerlardan PKK Operasyonu!


 1. Kriptex

  Kriptex rank8

  Kayıt:
  19 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  2.458
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Terör örgütünün propagandasını yapan bir çok internet sitesi 1923Turk-Grup adlı hacker grubu tarafından çökertildi.

  Dünyaca ünlü hack kayıtlarının tutulduğu İtalyan Zone-H sitesi saldırıları doğruladı. Son olarak minare krizinden dolayı 500 İsviçre uzantılı web sitesinin erişimine el koyarak dünya internet gündeminde büyük yankı uyandıran Türk hacker grubu, sanal alemde PKK ve terör örgütü yandaşlığı yapan sitelere göz açtırmıyor.

  Çökertilen terör yanlısı sitelerin anasayfalarına Misak-ı Milli sınırlarını belirten Türkiye haritası koyan hackerlar aynı zamanda oldukça ağır notlar bırakıyorlar.

  Hacker grubunun yöneticilerinden Bilge_Kagan kod adlı hacker ; '' Bizler ulu önderimiz Atatürk'ün bu ülkeyi emanet ettiği gençlik olarak atamıza, bayrağımıza, milletimize ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne karşı yapılan her türlü çirkince saldırıların karşısında olacağız ve vatan hainlerinin internet ortamında yaptıkları propagandalara engel olacağız. Şehit anaları ağlarken babayiğitlerimiz genç yaşta haince bir kurşunla kara toprağın altına girerken biz bütün bu olanlara karşı sessiz kalamayız. Reel veya sanal olsun bu ülkeyi korumak ve milli değerlerimizi ön planda tutmak hepimizin temel vatandaşlık görevidir ve bizler bu bilincin farkındayız. Yasal siteler ve Türkiye’ye yararlı tüm siteler dost sitemiz, misyonumuz gereği illegal faaliyet yapılmadığı sürece Türk sitelerine kesinlikle saldırmıyoruz. Hatta bazı dost siteleri güvenlik bakımından koruyoruz.'' dedi.

  Daha fazla ayrıntı için grubun http://www.1923turk.biz adlı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.