Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Gaygaranın derdi de o zaten.Hazır yeni versiyon gelmisken sitemizden üye kaydırmak..Bir bardak suyu sel sanıp kacanlara yazıklar olsun.. sin: daral:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
TURK [GM]TrowZeeN MUSTAFA İSTANBUL'DA İŞE BAŞLADI!

Haber anasayfamızda yayındadır ; http://www.extraloob.com/v6

Daha önceden sizlere bilgisini verdiğimiz Türk GM seçilecek ve alternatif olarak beni de düşünüyorlar lakin gamesultan kaynaklı birkaç alternatif daha var dediğim konuda evet Türk GM seçildi ve sitemiz üyesi TrowZeeN Mustafa'dır demiştik.

Ve işte beklenen oldu Mustafa Joymax'in İstanbul'da açtığı ofiste işe başladı ve Malazgirt sorumlusu olarak ilk Türk GM silkroad online oyununda yerini almıştır, yarın arabaya atlayıp haberi doğrulamak için Joymax'in İstanbul ofisinde Mustafa'yla görüşmeye çalışacağım ve fotoğrafları burada yayınlayacağım.

TrowZeeN Mustafa'nın yorumu

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.
Silkroad GNGWC 2008 Dünya 2.si Türkiye 1.si
Silkroad 2009 GNGWC Türkiye 1.si

- Resim Silinmiş.

Daha Önceden haberini yapmıştık buyurun eski haberimiz.
SILKROAD ONLINE ISTANBUL OFİSİ AÇILIYOR

Olay kesin olmamakla beraber bu bize gelen duyumlardır haberi hemen sizlerle paylaşmak istedik.

Special thx to extraloob :kalp:

Saygılarımızla,

şu tro'ya sormak lazım bu yazının manası ne demek ve ne zaman eğitim bitecek.

- Resim Silinmiş.

Aralık'tan beri bir sitede gören varmı bu herifi önceden bizim sitede takılırdı ve donanımhaberde takılırdı şimdi bakıyorum bizim sitede hesabını çaldırmış donanımhaber'de de yazmıyor aylardır kim yasak koydu acaba sitelerde yazı yazmasına yoksa kendisi artık sitelerde yazı yazmıyor mu varmı bunun cevabını verebilecek olan soru:

Son düzenleme:
Ben mustafayla arada mesajlasıoyrm ve bana olmucak yattı dio onun girmemesinni nedeni okulu wizeleri başladı okancım..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
loth demiş ki:
Ben mustafayla arada mesajlasıoyrm ve bana olmucak yattı dio onun girmemesinni nedeni okulu wizeleri başladı okancım..

ohh ya ilk defa matap olacağım birisi çıktı karşıma böyle yazın sabaha kadar oturur konuşurum, walla biz bu haberi aldık İstanbul Ofis açılmış ve kimseye yeri söylenmiyormuş ayrıca bir Türk GM oraya oturtturulmuş deniyor işte burada düşünüyoruz kim bu adam diye sende düşün sence bizlerin bilmediği birisini Türk GM yaparlar mı hiç mantık alıyor mu ? ya da gm olabilecek adam var mı tro'dan daha üstün özellikte olan.

buyur tro'nun özellikleri ;

sro dünya 2.si
sro türkiye 1.si 2008-2009
koreye 2 kere gitmiş.
joymax sadece bunu ofislerinde gezdirmiş.
ve tro gelip açıklamış en alt game adviser rütbeden başlayacağım işe demiş 6 ay eğitim demiş tarihleri kontrol edersek şu anda 4.5 ay oldu.
ing var.
üniversite var.

şimdi sen söyle kuzum tro GM olmasında kimi GM yapsınlar var mı bir aday :muck:

Okan mustafayı tam 6 Senedir tanıyorum konuşuyorum.

İlk sroya onla başladık o başlattı. Daha öncedende onla cod2den klan arkadasımdı arada bi hile kullansada xD İyi oynardı pom favorisiydi

Ben şahsen mesaj attım ve sordum dediki o iş yattı . Girmemesinin nedenide sitedeki bu asılsız haberleriniz.Ve sınavları az kaldı universitesinin bitmesine bu arada 3-4 deil o 2. sınıf benden bi yaş büyük..

Son nokta bu anlamışınızdır inşallah.

extraloob demiş ki:
bugün sinemaya gittim hatunlarla benim tarzım olan bir film çıkmış hatunlar aradı hemen zıpladık mekana bu yüzden Joymax İstanbul Ofisine gidemedim ama ilk fırsatta gidip Mustafa kardeşimizle kolkola fotoğraf çekileceğiz, kendisi hiçbir sitede yazmıyor çizmiyor Joymax yasakladı yoksa gelir buraya da yazardı ben kendisiyle fotoğraf çekileceğim o zaman rahatça görürsünüz konuştuklarımızı da video kayıtlarımızdan 8)
nerde kaldı resimler yahu :?:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt