beyler eleştireceğinize destek versenize, oyun zaten daha demosunu bile çıkarmadı, neden dereyi görmeden paçaları sıvıyorsunuz ki ?

2x2-5 demiş ki:
beyler eleştireceğinize destek versenize, oyun zaten daha demosunu bile çıkarmadı, neden dereyi görmeden paçaları sıvıyorsunuz ki ?
destek ver değil yalan söyle olacak o gliba,çünkü oyunun destek verilecek bi yanını göremedim,türk yapımıda olsa rezil bişe ama türk yapımı sonuçta bunada sükür kahvekeyfi

Hadi Ozaman Seni Bekliyoruz, Her Türlü Kod Yardımında Bulunacağım, Grafikler Sana Ait.

2x2-5 demiş ki:
Hadi Ozaman Seni Bekliyoruz, Her Türlü Kod Yardımında Bulunacağım, Grafikler Sana Ait.
ne alaka? :lol: laf söylüyorsun madem daha iyisini yap mı demeye çalışıyorsun galiba :lol: beğenmedim arkadaşım allah allah rezil bir oyun işte zorlamı,türk yapımı olması dışında bir artısı yok oyunun oke? Wink

Jigsaw

Aileden
lol Ben de Tayyip Erdoğan'ı beğenmiyorum ama gidip seçimlere katılmıyorum, çok ilginç bir bağlantı kurmuşsun 2x2-5.. Sen restoranda yemeği beğenmeyince mutfağa da giriyorsundur..

Jigsaw

Aileden
DrAgOnBoW demiş ki:
öle demeyin crysis gibi oyun mu var hemde made in türkish :mrgreen:
O oyun EA Games tarafından yapılmıştır. Oyunu piyasaya süren ve sahipleri ise 3 Türk asıllı ortaktır. Yerli kardeşler yani. 3 Türk o oyunu yapmadı yani büyük bir ekip. Razz Oyunu bitirseydin creditslerde sadece 3 tane Türk ismi olduğunu görürdün.

Pennywise demiş ki:
ne alaka? :lol: laf söylüyorsun madem daha iyisini yap mı demeye çalışıyorsun galiba :lol: beğenmedim arkadaşım allah allah rezil bir oyun işte zorlamı,türk yapımı olması dışında bir artısı yok oyunun oke? Wink

Türkiyede Oyun Sektörü Gelişmekde, Say Bakalım Şu Ana Kadar Çıkmış Türk Oyunlarını Bir Elin Parmakları Kadar, Eğer Bizde İstiyorsak Gelişmesini Daha Çok Destek Vermeliyiz Wink

2x2-5 demiş ki:
Pennywise demiş ki:

Türkiyede Oyun Sektörü Gelişmekde, Say Bakalım Şu Ana Kadar Çıkmış Türk Oyunlarını Bir Elin Parmakları Kadar, Eğer Bizde İstiyorsak Gelişmesini Daha Çok Destek Vermeliyiz Wink
eleştirmeden destek olmaz,eleştireceksinki yanlışlar görülüp düzeltilsin Wink

bende onu anlatmaya çalışıyorum ya, biz yardımcı olmazsak nasıl geliştirecekler Wink Wink

Jigsaw

Aileden
2x2-5 demiş ki:
bende onu anlatmaya çalışıyorum ya, biz yardımcı olmazsak nasıl geliştirecekler Wink Wink
Biz sponsor değiliz, oyuncuyuz. Eğer oyun yapamıyorlarsa girmeyiversinler sektöre. Muhabbet biraz daha uzarsa 2. banını yiyecekin tarafımdan, 2x2-5. Ve bu çok uzun olacak..

suçum ne ki bana ban atıyorsun kafana göre ?

küfür etmedim, hakaret etmedim ?!??

Yukarı Alt