harika bisi bu eger gercekten yaygin olarak hizmet saglayabilirse ttnet-turbo net arasi bi rekabet olurda dunyann en paali internetinden kurtluabiliriz Exclamation fransada 54mbps aylik 30 euro we sınırsız bizde o paraya 1 mbps sınırsız Evil or Very Mad ins bu haksizlik birazda olsa duzelir

ya benimki ne bak 199 ytl cüüüüüüüüüü$
benimki 16 mbts sinirsiz download / net ev TelefonLarini aramak 24/7 beLes 50 € Razz ( 80 lira )

bilmiorm ben bole duydum :lol: hic fransaya gitmedigim icin bisi diyemicem ama benm bildigim bu

Excrea demiş ki:
bilmiorm ben bole duydum :lol: hic fransaya gitmedigim icin bisi diyemicem ama benm bildigim bu

sorun değil.

yanlız şuanda istanbulda hizmet veriliyor yakında marmaraya yayılacak ( 2 - 4 yıl kadar )

kabloları kendileri döşüyorlar e olsun oakdar !

işte bu haber çok iyi oldu,türk telekomdan okadar çok nefret eden insan(ben dahil) varki,bu yeni şirketin yayıldığı gibi kar sağlamaya başlıcağına eminim.

Level ve Chip dergilernde gecen sene okudugumda 2010 yılı cıwarinda butun turkiyeye kablosuz internet wericekleri konusunda bi yazi okumustum her biri birbirini cekebilen serwerler kurulup kablosuz yayin yapilacagi konusunda bi duyuruydu pilot bolge olarakta bizim burayi (Bahçeşehir) secilmisti ama suanda hicbir gelisme yok ama bole bir sistem yayilacagi kesin ama kac yili olur bilmem daha kablolu sistemleri rezalet olan biyerde nasil kablosuz sistem kurucaklarini bilmiyorum :mrgreen:

Jigsaw

Aileden
Murdemon çok uzun yazıları ve resimler içiren yazıları bir daha alıntı yapma lütfen görüntü kirliliği oluşturuyor.

SonSAHNE

Bilgiliyim
bende topic başlığını okuduğumda " Yine TTnet le dalga geçmişler biraz güleyim." Demiştim :lol: ama durum ciddi.

türkiyede int. kullanıcılarının yüzde 75 kadarı TTnet den nefret ediodur bende dahil. kalan yüzde 25 de karasızdır kesin :lol:

bu turbo net herkese hayırlı ve uğrlu olsun :lol:

Yukarı Alt