beyler arkadaşla metrobüsden geliyoruz siyah mini etekli bi kadın oturuyodu bizde arkadaşla Gözlerimizle öpüyoruz ablayı
+ ne bakıyosunuz ananız bacınız yokmu sizin. dedi
ve ordan türbanlı bir teyze imdadımıza yetişti
- sen öyle giyinirsen bakarlar tabi mübarek ramazan günü böyle giyilirmi
+ teyze sen ne karışıyosun ben işim gereği böyle giyiyorum
- ne iş yaptığın belli kızım bari ramazanda utan ama gerçi sende utanma arlanma ne arar

ve kadının bembeyaz süt gibi teni kıpkırmızı oldu teyze bizim yerimize öptü bıraktı karıyı beyler bi sonraki durakta indi summer3:

Aptal düşüncesiz kadın hiç bir fikri olmadığı için konuşmuş boş boş.Kadın işi gereği böyle giyiniyormuş.Hostes felan olabilir ne giyecek kot mu ?Düşünsenize kadının halini yazık ayrıca sizede yazık.

RiqueLme

Bilgiliyim
Buura demiş ki:
Aptal düşüncesiz kadın hiç bir fikri olmadığı için konuşmuş boş boş.Kadın işi gereği böyle giyiniyormuş.Hostes felan olabilir ne giyecek kot mu ?Düşünsenize kadının halini yazık ayrıca sizede yazık.
hahaha hacı felsefem sudur :D
kadın acarsa ben bakarım arkadas :D

Kesin teyze gençken o kız kadar güzel değildi ondan kıskanıpta öyle konuşmuştur. :P
Ps: Sizde çok belli etmişiniz bakarken nasıl baktıysanız artık :mrgreen: :mrgreen:

bu tarz olayları büyütüp sansasyon yaratmayın, çok saçma. Kim ne istiyorsa giyer, yapar bence. Ister ramazan olsun ister kurban farketmez. Bahsettiğin kişi hayat kadını olsa bile laf edilmemeli, çünkü o olmasa bir sürü ruh hastası gidip ona buna tecavüz edecek.

RiqueLme

Bilgiliyim
screamadle demiş ki:
bu tarz olayları büyütüp sansasyon yaratmayın, çok saçma. Kim ne istiyorsa giyer, yapar bence. Ister ramazan olsun ister kurban farketmez. Bahsettiğin kişi hayat kadını olsa bile laf edilmemeli, çünkü o olmasa bir sürü ruh hastası gidip ona buna tecavüz edecek.
hacı kimse acık giyinmesin demiyoruz ki giyerlerse bakarız diyoruz :D
hahahah göz zenginligi maxat

Yukarı Alt