Wicked

Game Designer
Tuneup !

Program, yeni sistem bakım seçenekleri sayesinde Windows bilgisayarlarını tek bir tıklama ile optimize edebiliyor. Örneğin, bu sayede sabitdiskteki geçici dosyaları silebiliyor veya Kayıt Defteri’ndeki kullanılmayan öğeleri temizleyebiliyor. Üreticilerin açıklamasına göre bu performans aracı Windows 2000 ve XP’nin Kayıt Defteri veritabanını da düzenleyerek daha yüksek performans elde edilmesini mümkün kılıyor. Araç, daha önceki versiyonuna kıyasla toplam 400 daha fazla hatayı Kayıt Defteri’nden kaldırabiliyor. Entegre MemOptimizer ise hafızada daha fazla boş alan bulunmasını sağlıyor. Göze çarpan diğer bir yenilik ise Windows XP altında tüm pencerelerin görünümün değiştirilmesine imkan tanıyan WinStyler fonksiyonu. Ayrıca TuneUp Utilities, kullanıcının masaüstü simgelerini değiştirmesine veya tüm arayüzü yeniden tasarlamasına imkan tanıyor.

Arrow Programdan Görünümler ,

Bu resimde kide bilgisayarınızı tamamen teğiştirebilirsiniz tasarlayabilirsiniz yada hazır kendi sitesindeki icon arsivlerini windows temalarını kullanabilirsiniz Wink

bu programı çok aradım ve buldum sonunda sizlerle paylaşmak istedim Wink

Arrow Orjinal Sitesi : www.tune-up.com

Arrow Serial:

NAME: DOVILIS MALINAUSKAS
COMPANY: LITHUANIAN TEAM 2008
SERIAL: M2A3M-VA15G-Y9SQE-HPAU2-GMCY4-UYAFW

Wick.

Yukarı Alt