Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Türk futbolunun İngiltere'deki başarılı temsilcilerinden Tuncay Şanlı, kariyerini engelleyeceği düşüncesiyle evlenmeyi planladığı 2 yıllık sevgilisi Selen Sevigen'den sürpriz bir kararla ayrıldı.

Selen masalı bitti

Futbol kariyerini her şeyden önce tutan yıldız futbolcu Tuncay Şanlı, Selen Sevigen'le olan 2 yıllık aşkına nokta koydu!.

Futbolcuların evlilik yoklamasında "burdayım" demesi biraz zor oluyor kuşkusuz. Tuncay Şanlı'nın CHP Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Sevigen'in kızı Selen'le yaşadığı aşk, geçen hafta noktalandı. 2 yıl önce bir arkadaş grubunda tanıştıktan sonra aşk yaşamaya başlayan çiftin hakkında evlilik söylentileri çıkmıştı. Ancak Tuncay Şanlı ile Selen Sevigen, geçtiğimiz hafta ilişkilerine kesin olarak bitirip dost kalmaya karar verdi.

Sürpriz bir karar

Genç çiftin sürpriz bir şekilde aldıkları bu kararda Tuncay Şanlı'nın kariyeriyle ilgili ideallerini büyük tutması etkili oldu. Takımı İngiltere Premier Ligi'nde düşme tehlikesi yaşarken, Chelsea gibi dünyaca ünlü takımların bile transfer listesinde bulunan Tuncay Şanlı, "Benim tek aşkım futbol" dedi. Başarılı futbolcunun bu açıklamaları da Selen Sevigen'le olan süpriz ayrılığıyla ilgili nedenleri oldukça net bir şekilde açıkladı...

AYDIN HAMZA

Yukarı Alt