1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Tüm Yönetim Down

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. Leet1

  Leet1 olduser

  Kayıt:
  13 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  8.797
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  Merhabalar,

  Daha öncede belirttiğimiz gibi, kurulu düzeni bozma niyetimiz kesinlikle yoktu ancak, Yönetim seviyesinin gayet düşük olduğunu anladık. Konu ve mesajları silmeye çalışanlar oldu. Bizde tüm yönetimi indirme kararı aldık. Baştan bir yapılandırma içerisine gireceğiz. Yeni alımlar telefon ve ya skype üzerinden mülakatlar ile yapılacaktır. Moderatör alımları yakında açılacak.

  Bir önceki düzende sizlerin tabiriyle hiyerarşi sistemi sonlanacaktır. Extraloob zevkli bir oyun ortamı olacaktır. Beraber oyunlara gireceğimiz, eğleneceğimiz bir ortam.. birbirimize emirler verdiğimiz bir ortam değil. Prof oyun ekipleri kurulacak, gerekirse 30 kişi aynı anda girip mikrofonlar ile beraber oynayacağız.

  Bir diğer konu inci jargonu.. inci jargonu kesinlikle yasaktır. Ülkemin çocukları henüz bunu kaldıracak seviyede değil. Hadlerini ve yerlerini bilemiyorlar maalesef.

  Ve son olarak ben o sitedeydim bu sitedeydim yeni geldim orda şuydum buydum.. Yok öyle birşey nereden geliyorsanız gelin en dipten başlayacaksınız.

  PS : Site için geliştirme fikirlerimiz var, yakında yayına alacağız hazırlıklara başladık.
  PS2 : Ben yetkimi geri istiyorum diyenler ile telefon görüşmesi yapılıp, durum değerlendirilmesi yapılacaktır.
  Teşekkürler
  GameBayi Web ekibi : Polgara,Leetnock,KillerSpy1
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.