Forumun Konulari silindikten sonra izlenimim bir gruplasma bir kutuplasma oldu userler birbirilerine karsi sert ve kirici davranmaya basladi Sanki savastan maglubiyet alip herkezin nefretle dolmasi gibi bir olay (nasil tarif edecegim bilmiyorum)

Herkez bir uyeden sikayetci sikayetci olunan uye baska uyeden sikayetci
Ne oluyor anlamak istiyorum hala birlikteyiz hala beraberiz giden sadece yazilarimiz yazdiklarimiz ama aklimizi kaybetmedik hala bizler bilgilerimizle buradayiz
Birbirimizi sevmeyebiliriz bu dogaldir begenmedigimiz sevmedigimiz hosumuza gitmeyen insanlar olabilir ama bunu herkeze yansitmak dogru degil insanin ayiplarini yuzune vurmak en adi harekettir

Ornek vermek istemiyorum ama olaylar gercekten karisik ve benim aklim almiyor neden sanki okuz oldu ortaklik bitti der gibi birbirimize nefret kusuyoruz

Arkadaslar uzun sure forumlarda bulunan ve internetle icli disli olan bir insan olarak bazilarinizin kardesleri bazilarinizin abisi bazilarinizin arkadasi olarak sizden istekte bulunuyorum bizler birer aileyiz birbirimizi sevmeyebiliriz ama sonucta extraloob sitesini seviyor ve burada olmaktan mutlu oluyoruz
Gruplasmak gibi mod arkadaslarin user arkadaslarin ayiplarini kalkip bir baslik acarak herkeze lanse etmek gibi seylerden uzak duralim lutfen

Forumda aksalik yasanabilir ama bu demek degildirki nasilsa hersey bitti ulan madem hersey bitti ben bu serefsize laf sokayim ben bu adama sunu yazayim
Forumu zati bu zamana kadar sizler insaa ettiniz sizler devasa bir hale getirdiniz
Onceleri 2 yildizli kucuk bir otel veyahut bir gece kondu ise simdi madem bu yikildi bunun daha iyisini yapmak elimizde diyipte beraberce Gokdelenler kuralim

Bir seyi yikmak cok kolay ama yerine yenisini yapabilmek dahada guzel
Bu yuzden herkezi duyarli olmaya davet ediyorum bu forumda benimde tartistigim insanlar oluyor ki herkezin oyle ama kin tutmuyorum alttan aliyor bazen yazdiklarini gormezden geliyorum
ki ben bazen en cok tartisan en cok hareret alan en cabuk sinirlenen oldugum halde genede asla ama asla nefret kusmuyorum
bugunden sonra bu yaziyi okuyan arkadaslarimdan dahada duyarli olmayi taraf tutmadan gruplasmadan foruma yakisan hareketleri bekliyorum

Forumda olmak bir zevktir
Forum bagimlilik yapar
Bazen oyuna girmeden ilk isiniz forma girmek olur
Burada gulersiniz burada aglarsiniz burada okur dunyadan burada haberdar olursunmuz
bunlari saglayan gene sizlersiniz o yuzden herkez birbirine saygili ve seviyeli davransin

Saygilarimla

evet dostum sana katiliyorum.
hic birseyden haberim yok ama
her ne olduysa insallah burda bu yazdiklarini okuduktan sonra
herkes kendine gelir ve buna bir son verir.

can_ksk demiş ki:
Bir seyi yikmak cok kolay ama yerine yenisini yapabilmek dahada guzel
Bu söz herseyi anlıtyor bence Cok güzel Hazırlmasın ve cok iyi DÜsünmüssün.
--------------------------------------------------------------------------------
Evet doğru. Ama filozoflar dünya yı hep yorumlamıştır ama önemli olan onu değiştirmektir.
Yani bu arkadaşımızın güzel düşüncesiyle iş bitmiyor. İŞ hepimize düşüyor...

pfffffff

Aileden
Bazen oyuna girmeden ilk isiniz forma girmek olur
Biz artık oyun oynamıyoruz!oynayamıyoruzki vakit yok sanki kensi sitemizi yönetiyormus gibi devamlı sitedeyiz evet bazı arkadaşlar var laf sokmayı seven , küçük düşürmekte üstüne olmayan,insanlara yukarıdan - dünyaya ise at gözlüğü ile bakan dengesizler var
ama bunlara birşey diyemiyorum tek diyecegim hasta bunlar cidden bu bir komplex ve hastalık denebilir buna
birbirize sevgi,saygı ve hoşgörü çerçevesinde yaklaşır,birazda seviyeli ve adablı olursak yıkılmaz bir site halini alır

şu anda inanıyorumki Türkiye'nin En Büyük Silkroad Bilgi ve Paylaşım Sitesi' yiz.bunu basit bir karakter hernekadar 3 saat süren salakça bir silme olayıyla bozmaya calışmışta olsa önemli deil sorun konularımızın silinmesi sadece
konuların yedekleri elbetteki vardı ve daha fazlası ile birlikte ekledik.
lütfen gereksiz sizi ilgilendirmeyen konulara sert,üzücü-kırıcı şeyler yazmayalım burası hepimizin.

evet arkadaşlar sonuçta burada hep beraber bir aradayız. kimse kimseyle uğraşmasın forumda, gül gibi geçinip gidelim :) burası bizim sitemiz sonuçta. Wink

ayrıca punsier yazı için eline koluna sağlık :)

Yukarı Alt