A

Anonymous

Guest
Bugün yaşadıgım olay tamamen sinir katsayımı tavan yapmış bulunuyor! AfterMath ve BrotherS guildlerinden elemanlar PT isimlerine " fck Allah _I_ Fck MOHAMED _I_ FCK ALL TURKS" yazmışlardı... Adamların gücünü biliyoruz! Tek başımıza yetemeyeceğimiz şu an için bir gerçek! Şimdi kimin ne oldugunu anlayalım! Hercules te bu dinsizlere karşı birleşme çağrısında bulunuyorum! Eminim bu çağrıya olumsuz yanıtlar gelecektir! Kendi içimizdeki sürtüşmelerimiz yok değil. Özellikle HYSTERIA ile birleşme değil , konuşma bile imkansız olmuş! Ama bu gevurlara da haddini bildirmek lazım bence!

Birleşme dediği aynı guild ismi altında bir birleşme değil! Kendi içimizdeki kavgamız sürse de aynı din i paylaşan herkesi bu heriflere bu server ı dar etmeye çagırıyorum! AfterMath ve BrotherS e bu server da nefes almak haram olsun! Yakaladıgımı indirecem! ( gücüm yettiğince! )

Selametle!

o serverde olsam kesin gelirdim ama maalesef o serverde oynamiyorum Crying or Very sad

Eet kardeşim bende gördüm onları Allahsızlar Bunların hesabını bir bir verecekler...!!

A

Anonymous

Guest
şimdi oyunda ki Grant Name mi "FiLiSTiN" olarak değiştiriyorum! Konuya destek verecek herkesin ilk tepki olarak grant name bu veya değişik bir fikri olan varsa onu yazmasını öneriyorum! En azından kimin ne oldugunu anlamış oluruz.

evet darkBORN e küfürbaz diyen arkadaslar niye şimdi sesiniz cıkmıyo millet allaha küfür edio sizden ses yok ama biz en ufak bi hakaret etsek dünyayı ayağa kaldırıyosunuz bu arada allaha küfür edenler hepiniz gün gelecek teker teker bunun bedelini ödiceksiniz herkeze iyi oyunlar kolay gelsin...

A

Anonymous

Guest
_UuR_ demiş ki:
LaNCeLoT demiş ki:
şimdi oyunda ki Grant Name mi "FiLiSTiN" olarak değiştiriyorum! Konuya destek verecek herkesin ilk tepki olarak grant name bu veya değişik bir fikri olan varsa onu yazmasını öneriyorum! En azından kimin ne oldugunu anlamış oluruz.
Ne yani bunlar grant name ler ile mi olacak şey -ki kimin ne olduğu anlaşılacakmış-. İcraat lazım icraat.
dedüm ya herkes gücü yettiğince yapacak bişeyler! Ben yakaladıgımı indirecem diom! İstek türk ister yabancı! O guildlerden kim olursa olsun ( -ki bugün pvp de az canlarını yakmadık! AmaDouS , Leth4L , MuSTi ve ||_CiBaZ_|| oradaydı! )

Pvp dışında da elimizden gelen yapılacaktır!

muratko193

Öğretiyorum
Bazı Arkadaslarda Onların Arkasından Bize Meydan Okuyodu Neyse.Bende Elimden Geldiğince Yardım Etmeye Hazırım..

ahhh aga bea alps de olsa darı bırak mezar ederdim onlara bu serveri ama herkul desiniz allah yardımcınız olsun yukarda allah var görür bol sans Sad

A

Anonymous

Guest
keskin demiş ki:
ahhh aga bea alps de olsa darı bırak mezar ederdim onlara bu serveri ama herkul desiniz allah yardımcınız olsun yukarda allah var görür bol sans Sad
Alps te böyle bir savaş olmuştu
BuFF_TR nickli bir arkadaş "Allah a Küfür ediliyor. Dinini Allahını seven bütün arkadaşLarı DW önüne bekliyoruz Hunter olarak" diye global atmıştı! O gün de yabancıların arasında bi kaç türk thieff görmüştük ama onlara gereken dersi vermiştik!
Heryerde gerekli dersi alıyorlar-ALACAKLAR-

Dünya bi gıdımlık ömürden sonra bitiyor! Asıl hesabı da Allah'a verecekler...

LaNCeLoT demiş ki:
keskin demiş ki:
Alps te böyle bir savaş olmuştu
BuFF_TR nickli bir arkadaş "Allah a Küfür ediliyor. Dinini Allahını seven bütün arkadaşLarı DW önüne bekliyoruz Hunter olarak" diye global atmıştı! O gün de yabancıların arasında bi kaç türk thieff görmüştük ama onlara gereken dersi vermiştik!
Heryerde gerekli dersi alıyorlar-ALACAKLAR-

Dünya bi gıdımlık ömürden sonra bitiyor! Asıl hesabı da Allah'a verecekler...

Way Ne Konuştun BEEEE !!! :mrgreen: :mrgreen:

la bunalrımı takıonuz kafanıza ben herghün görüom bunları it gibi türüolar bunlar bi anda 9,10 tane türüo napacan oda onların sorunu biz elhamdülillah müslümanız bizim dinimize karışmasınlarda ne hali varsa görsün zaten öteki tarafta göreceklerdir Wink

Yukarı Alt