Normalde günün 7-8 saatini forumda geçiriyorum. bazı günler evden uzak olduğum için giremiyorum internete, ama bu durum nadir gerçekleşir. :curtain:kısacası aktifim ben yahu :santa:

TwiLighT demiş ki:
Normalde günün 7-8 saatini forumda geçiriyorum. bazı günler evden uzak olduğum için giremiyorum internete, ama bu durum nadir gerçekleşir. :curtain:kısacası aktifim ben yahu :santa:
Extraloob bağımlıları olarak hepimiz öyleyiz dostum;yapacak aman aman çok bir şey olmasa da elim yer imlerine gidiyor düzenli olarak :starving: Formalite icabı soruyorum,yoksa genel olarak kimin aktif olduğunu ya da olmadığını takip ediyorum. :muck:

bN sürekli takipteyim ve üyeliğimden mutluyum ama yaşanan bazı olaylar beni soğuttu :( Paylaşımımız kısıtlandı :( ama gNede katlanacağız ne yapaklım.

Okul yaz stajım bitsin paylaşım manya olacak Merak etmeyin bölümümüz :D

Bu KadaR kişi nasıl aktif ? paylasımın p si yok. aktif; etkin, canlı, hareketli, çalışkan.
etkili, etken. Anlamına gelir fakat bn buna dağir bazı kişiler hariç birşeyler göremiyorum 8O

Lütfen arkadaşlar.

Verdiğimiz süre bayağı bir esneklikle dolmuştur.İlgilenip mesaj atan arkadaşlarımıza teşekkürler.

Kobe dostum senden yeni bir kullanıcı listesi yapmanı istiyorum,bölümümüz için.Başlık altında aktif olduğunu bildiren arkadaşlarımızdan oluşsun.Bir zahmet özel mesajlada bildir geride kalanlara bb diyelim.

NighTwaLkeR demiş ki:
Verdiğimiz süre bayağı bir esneklikle dolmuştur.İlgilenip mesaj atan arkadaşlarımıza teşekkürler.

Kobe dostum senden yeni bir kullanıcı listesi yapmanı istiyorum,bölümümüz için.Başlık altında aktif olduğunu bildiren arkadaşlarımızdan oluşsun.Bir zahmet özel mesajlada bildir geride kalanlara bb diyelim.
bu gün hallediyorm

1. Chenq
  2. Elessar
  3. LetheVaLente76
  4. ganigani
  5. LegendLess
  6. INSENSITIVE
  7. Creepy
  8. soguksu54
  9. MaPaP4
  10. saladin34
  11. TheCombo
  12. Nisamalih
  13. TwiLighT
  14. EvoLuTioN
  15. Sp00Ky
  16. F10diP|
  17. LebronJames23
  18. Kobe ^^
bu başlık altında bildirenler, çıkarılanlar olduktan sonra listeyi güncelleyip çıkarılanlara öm atacağım

Ne yapmamız gerekirki fanı oldugumuzu simgelememiz için.
Ben burdayım ^^

kısa bı surelıgıne sıtede yoqum ınterneettn olan sorunlar yuznden ama dndum artık onli ım :D

Yukarı Alt