UncensoreD demiş ki:
Bulent_Amca demiş ki:
UncensoreD demiş ki:
LOCO önerebilirim eğer oynamadıysan en azından kasma derdi yok.Fakat oyunun sistemine alışmak biraz zaman alabiliyor ve paralı heroların yarattığı güç dengesizliği bazen can sıkabiliyor.
oynadimda singleplayer havası veriyor :/
Haklısın bende o yüzden bırakmıştım team oluyoruz ama herkez ceset gibi strateji kuramıyorsun biri o tarafta öteki başka yerde tam denge sağlanamıyor.

-Ben iyi bir oyun arıyorum bu arada dotA'nın sitesi nedir googleda 2 tane kadar offical site buldum.
Aynen bi yerden duymuştum ne kadar doğrudur bileme dotA Warcraft 3 ün ek paketi gibi birşeydi sanırım.

Aynen warcraf3 ün ek paketi. önce war3 ü kurmanız gerek. dotada çok geniş ve ayrıntılı bir oyun bir çok hero seçeneğiniz var ve 5vs5 takımlarla karşılıklı olarak oynanıyor. her oyunun süresi yaklaşık olarak 1 saat sürer takımlardaki playerların durumuna göre. tamamen team play e dayalı. oyunu online oynamak içinde garena yı indirip kurabilirsiniz

1-DotA
2-Haxball

ikisi de harika oyunlardır.
haxball internet üzerinden browser oyunu çok zevkli.
DotA ise tam anlamıyla harika bir strateji oyunu

DotA dediniz aklıma ne geldi :P

i feel you mann!!!! :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Leetnock demiş ki:
DotA dediniz aklıma ne geldi :P

i feel you mann!!!! :mrgreen:
Vallahi 4-5 Tane 106+ char var bıraktım sroyu öyle duruyorlar dota oynuyorum :) Ayrıca gördüğünüz gibi oldukça ünlü bir sanatçı (Basshunter) dota için şarkı bile bestelemiş var mı silkroadın cabal'ın vs. şarkısı 8)

Eurobattle'da Beklerim nick:[PussyMonster]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt