olayın senin tarafından hallolması arkadaşın yaptığı yanlış davranışı hafifletmez. Biz şifrelerimizi hiçkimseye veremeyiz.Bunu kendisi de çok iyi biliyor.

A.T.P lütfen mod arkadaşım banını kaldırır msınız onun banını kaldırmanız bana yarıyo rahatsızlık için özür diliyorum ama isteğimi yerine getirin lütfen...

bir kişinin baninin kaldırılması için uygun bir gerekçe olmasu gerek. Senin işine gelmesi ne derece bir uygun gerekçe bilemem ...

kardeşim çocukla konuştum pek suçları yokmuş onlarında anca konuştuk oalyı doğru dürüst paramı 1 hafta içindse toplayıp vericekler feakt sende bari banı kaldırt dediler hakkımızda kötü konuşulmasını istemiyoruz dediler ve bende sizden banın kaldırılmasını istiyorum lütfenn benim yararım için lütfen yapr mısnız...

lütfen gereğini yapılmnasını istiyorum benim için yaprmsınız mod arkadaşlar...

Ben bi 2 saat yokum lütfen o ara düşünüp banı kaldırın...

banlenmesinin sebebi, eğer bu olay olsaydı kalkardı. Onun banlenmesinin sebebi, ID nin başkasına vermiş olması idi, ki bu ID üst düzey bir yöneticinin ID si iken...

Manly daha fazla zorlama ben sana demiştim 1 hafta içinde gelir diye ama sen dinlemedin zaten sen ısrar edince bende zaten cumartesi banlamasalardı ben zaten pazar günü sabahtan okan abiye söyliycektim beni banla diye şifremi biriyle paylaştım ama şimdi gereği yok 8)

Yukarı Alt