Anlaşılıoki kimse guildini bırakıp gelmek istemio bari masterler birleşip union kuralım Oyun içinde TitanNukeR pm atsın masterler bu konuyu konuşalım ...

Guildimiz 5 LwL İsmi Janizary dir gelmek isteyen olursa pm atabilirsiniz...

Extraloob'dan adamları gelip'de unıon'una davet etmişsin geldim girdim 2 gün önce.
Uniq eventten ayrı kalan bi lord kesiyolardı.Bnde gittim girdim partylerine.Lord'u keserken unıonumuzdan birisi yattı adama reserve bastı geri geldi.Yatıp kalktı diye lord bana yazdı.Bunun yüzünden beni dinlemeden bile ne olduğunu anlamadan unıondan attınız.Ben ne lord yarkanın nede sizin mükembel unıonununuzun derdindeyim.(Aslında lord benim hakkım değildi en fazla damage unıondaki adam indirdi fakat reserve bastı diye bana yazdı.)Hayırdır noldu da attın diye sorduğumda sen naptığını biliyosun dedin.(Ben ne pt den çıktım nede pk oldum.)Bide kalkmış türkleri birleştirmeye çalışıyorsun.Ayıptır...

herkes dur derken kenara çekin derken sen bi ismin yazcak die dalarsan atılırsın tabi.. Adam gibi güvenilir kişilerle Yaparız İşimizi Herşey Oyun Deil!

Kardeşim kimse bana dur felan demedi sadece eliteleri kesin dedi serseri nuke onuda kesmiştik.Öldü kalktı o yüzden bana yazdı zaten yatmasa bana yazmazdı...(Özelden pm at...)

Yukarı Alt