Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Merhaba arkadaşlar lafı uzatmadan konuya girmek istiyorum.Ben uzun uğraşlarım sonunda kendi forum sitemi kurdum.Site daha çok yeni olduğu için 2 sokak ötemdeki sözde amatör reklamcıyı sitemin reklamını yapmasını istedim.Tamam abi dedi.Ama bana silkroad`a şu şu serverde şu adama 250 m atacaksın dedi.Tamam dedim.Nese verdim istediğini daha sonra bu reklamcıya hiç karışmadım.Ama hata yaptım eekd1 sözde reklamcının aklına bir fikir geliyor bu fikirde ben extraloob.com üye olsam önüme gelene pm atsam reklam yapsam 2 3 gün daha sonra reklamı bitirsem oyunda aldığım parayı yesem.Sen kalk sitede önüne gelene pm at sitemin reklamını yap daral: yani kısaca bu olay için TÜM EXTRALOOB AİLESİNDEN REKLAMCIM VE KENDİ ADIMA ÖZÜR DİLİYORUM.

Not:Reklamı benim yaptığımı sanmayın çünkü reklamcım sitemdeki bir sorununu biliyordu bana msn`de konuşurken sorunumla ilgili bilgi aldı.Birde ss istedi verdim sen kalk extraloob`da Kemalist`e pm at sor daral: ve bu yetmez gibi Site Asistan`lara G.mod`lara Moderatör`lere D.Moderatör`lere Üye`lere hepsine mesaj atmış eekd1

Nese tekrardan herkezden özür diliyorum.Yazıda hata varsa affola

İyi Eğlenceler

sen 250 m ye nasıl bir reklam yapıcagını düşünmüştün merak ettim :)

B7B

rank8
tüh ya bana gelmemiş adam işini iyi yapmıyor bro hahaha :P

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt