Her Türlü Sorunuza ,Sorununuza Açığım.

Fazla Terletmeyin Razz

( Sabitlenirse Sevinirim )

Razz
ben basliyim mi :)
Elimdeki bir bilgisayara hic bir sekilde pardus kuramiyorum
Xpde hic bir problem cikmiyor arti ubuntu kuruyorum
Cdyi Sha ve checksum yaptim dosyalarda hic bir eksik yok baska bilgisyara ayni cd ile pardusu kurdugumda hic bir problem vermiyor fakat elimdeki kendi bilgisayarima kurdugumda daha ilk bastan verdigi hata cdnizde bir kac dosya bozuk diyor
Kezaa elimde var olan cdrom surucusunu degistirip calisan ve daha once pardusu kurdugum cdrom surucsunu pardusu kuramadigim bilgisayara taktigimda gene ayni sorunu veriyor :)
Donanimlari everest ve benzeri bencmark programlari ile test ediyorum ve hic bir sorun yok ama saglam olmasina ve diger linuxlari sorunsuz kurmama ragmen pardusu hic bir sekilde kuramiyorum

Kurdugum linuxlar sirasi ile
Ubuntu
Mandriva 2007 Sprint
Kubuntu
Knoppix Dvd
Slackware
ve hic bir sorun yasamama ragmen pardusta sorun yasiyorum ne gibi bir sorun olmus olabilir :)

Terlettim biraz ama :)

Punsier demiş ki:
Razz
Cdyi Sha ve checksum yaptim dosyalarda hic bir eksik yok baska bilgisyara ayni cd ile pardusu kurdugumda hic bir problem vermiyor fakat elimdeki kendi bilgisayarima kurdugumda daha ilk bastan verdigi hata cdnizde bir kac dosya bozuk diyor
Kezaa elimde var olan cdrom surucusunu degistirip calisan ve daha once pardusu kurdugum cdrom surucsunu pardusu kuramadigim bilgisayara taktigimda gene ayni sorunu veriyor :)
Donanimlari everest ve benzeri bencmark programlari ile test ediyorum ve hic bir sorun yok ama saglam olmasina ve diger linuxlari sorunsuz kurmama ragmen pardusu hic bir sekilde kuramiyorum

Ubuntu
Mandriva 2007 Sprint
Kubuntu
Knoppix Dvd
Slackware
ve hic bir sorun yasamama ragmen pardusta sorun yasiyorum ne gibi bir sorun olmus olabilir :)

çözüm 1 = pc ni balkondan aşşa atabilirsin ( Tavsiye Edilir )
çözüm 2 = pc ni pencereden aşşa atabilirsin ( Tavsiye Edilir )
çözüm 3 = pc ni asansör boşluguna atabilirsin ( Tavsiye Edilir )
çözüm 4 = hiçbirini yapmıcaksan kurma abi o programı ( Buda Tavsiye Edilir ) :lol: Razz

Punsier demiş ki:
Razz

Ubuntu
Mandriva 2007 Sprint
Kubuntu
Knoppix Dvd
Slackware

Yok Canım Estafurullah.

Sorunun Yanıtı Çok Kısa Ve Net CD'den Başlat.

Hiç Sorunsuz Kullan Ben Öyle Yapıyorum Şahsen :lol:

Razz pardus iki sekilde calisir
live cd ve kurulabilen ben live cd calismak istemiyorm
livecdde program kuramassin tasmayi calistiramassin ayarlarini kaydedemessin bu yuzden systemi bilgisayara kurmak istiyorum :)

Punsier demiş ki:
Razz pardus iki sekilde calisir
live cd ve kurulabilen ben live cd calismak istemiyorm
livecdde program kuramassin tasmayi calistiramassin ayarlarini kaydedemessin bu yuzden systemi bilgisayara kurmak istiyorum :)
senin ntfs mi fat32 mi ?

tamam hocam ben sorumu geri aldim :)
dosya sistemi ext 3 olur linuxta :)

BaTTeRST_

Bilgiliyim
ben modemi yüklüom çeşit çeşit hata verio yüklerken 2 saat sonunda oluo sonra sıkılıom pc kapatıorum açıorum modemi tekrar yüklemek zorunda kalıorum acaba neden

FR_

rank8
BaTTeRST demiş ki:
ewt her pc açışımda böle modemde usb

tamma şimndi sağ alt köşede saatin orda doanımı güvenle kaldır diye bişey olması lazım onun yönergelertimni izleyerek kaldır.

kaldırmadan önceden arkadan kabloyu çek !

sonra driver i kur.

ve kablonun en üst portda olmasına dikkat et !

tüm driverları otomatik yükliyen bi program lazım drivermagic var sitede ama seriali yok bunun haricinde başka bir program varmı

A

Anonymous

Guest
Ben Bilgisayarıma format attım. Format attıktan sonra ethernet kartı ile modem çalışmıyor. usb ile çalışıyor fakat çok yavaş. Yardımcı olur musunuz nsl ethernet kartı ile çalıştırabilirim Question

Sehzade demiş ki:
Ben Bilgisayarıma format attım. Format attıktan sonra ethernet kartı ile modem çalışmıyor. usb ile çalışıyor fakat çok yavaş. Yardımcı olur musunuz nsl ethernet kartı ile çalıştırabilirim Question

http://rapidshare.com/files/40562480/Dr ... 22_Pro.rar
rar pass
www.DayWarez.com

bu siteye girip programi indir ve eterhnet kartinin marka modelini bulup internette driverini arat
buyuk ihtimal driverini tanitmadigin icin bu sorun var

A

Anonymous

Guest
Punsier demiş ki:
Sehzade demiş ki:

http://rapidshare.com/files/40562480/Dr ... 22_Pro.rar
rar pass
http://www.DayWarez.com

bu siteye girip programi indir ve eterhnet kartinin marka modelini bulup internette driverini arat
buyuk ihtimal driverini tanitmadigin icin bu sorun var
Hallettik yinede saol

Yukarı Alt