evren sen niye arkadaşını savunuyorsun ? gelsin arkadaşın konuşşun burada..
Şimdi yapman gereken ;
* Çıkış [ evren199 ]

Xperyon

Bilgiliyim
Az kaldı benim tarafımdan ban yiyeceksin forum içi huzursuzluk yaratıyorsun sürekli.

-Herkez sana açıklama yapıyor normal bir insan bu zamana kadar anlamıştı sanırım ve ciddi anlamda tedavi görmeniz gerekiyor disleksi hastası olabilirsiniz.

Takımı
Galatasaray
evren199 demiş ki:
Kemalist demiş ki:
Bak bakalım jollyjocker'e kim erişmiş ve kim şifresini değiştirmiş.

- Resim Silinmiş.

Resimde açık bir şekilde gözüküyor.Şifre ve e-mail değiştirme işlemi senin hesabın üzerinden yapılmış ve hiç bir yönetici bir işlem yapmamış şifre değiştirme olaylarına.

Bu arada biz vurdum duymaz olsaydık , tutup size 1 sayfa yazıp global konu açmazdık.Sitenin her yerini bu yazılarla donatmazdık.Size de güzelce bir ban atardık , gece gece sizinle de uğraşmak zorunda kalmazdık ama hala bütün yönetim olarak size oturup cevap yazıyoruz hala kaale alıyoruz.
Sanırım arkadaşımız Kendi çarlarını çaldı şuanda kendi çarlarından glo atıyo sanırım. Bu şekilde sizin para vericeğinizi düşündük heralde. Mantıksız yollara sapmayalım o çarın çalındığı ortada. kimsenin kalkıp para vermiyiceğide ortada. Kimsenin derdi bu da değil. Çarın geri gelmesi kafi ama kimsenin çabalayacağını sanmıyorum bunun için.
Değerli admin size şunu diyim. Benim bölümüm bilgisayar mühendisliği az öğrensem daha çok kurcalardımda öngörü ile şunu diyorum. Siz veya herangi bi admin benim hesabıma benim adımla çok rahat girebilirsiniz. Benim şifremi benim adımla çok rahat değiştirebilirsiniz. Yani şifre bir admin eliyle değilde benim tarafımdan değiştirilmiş gibi..Sonuçta bu sitenin adminisiniz ve en çok yetki Administratör de diye biliyorum. Malesefki bize denk gelende Admin. Hiç bişey ummuyorum şu andan sonra inanınki. Eğer bu bir Mod olsa idi ve Adminlerde dürüst olsa idi böyle olmazdı zaten. Ama malesefki arkadaşımız admine güvenmiş. Gerisine bişey diyemiyorum ben. Bu forum üstünde herşeyi önüme sürersiniz bunada anca sizin ekibiniz kanar.. neyse arkadaşımız adli yollara başvurur umarım benim elimden gelen bu kadardı. son olarak şunu diyorum. Sitenize E-mail onaylı yada telefon onaylı şifre değişme sistemi getirin. En azından insanlar e-posta üzerinden kendilerinin yapmadıklarını kolayca ispatlayabilirler... İyi akşamlar
Öncelikle buradaki üst yöneticiler olarak hepimiz işinde gücünde insanlarız ve kalkıpta 3-5 kuruş için "şunlar takas yapıyor satış yapıyor hesaplarını ele geçirelim cukkalayalım üstüne de yatalım" gibi bir girişim olamaz olsaydı da bunca zaman ayakta kalmazdı bu marka.

Şifre değiştirme meselesine geleyim.A'dan Z'ye tüm kullanıcıların şifreleri veritabanında açıkça bulunmaz güvenlik açısından doldurduğunuz formlar üzerindeki şifreler örnek verecek olursa bir seri numarası gibi bir özel şifreleme metoduyla sistem tarafından şifreleniyor ki bunu da çözmek imkansıza yakındır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yaptığım açıklama zaten global konuda tane tane yazıyor.Dolandırıcılığın tüm hamleleri dahi yazıyor.Bunun daha nasıl bir açıklaması olur ki ?

Çok basit bir şey yazmışım , Yönetim üyesi dahi olsa karakter bilgilerinizi atmayın.Joymax nasıl diyor , GM olsa bile karakter bilgilerinizi atmayın.Bende böyle diyorum.Zor bir şey mi ya bu ? Yönetim üyesi sizin karakterlerinizle ilgilenmiyor , yönetim üyesi aracılık yapmıyor , şu yönetim üyesine atmayın karakter bilgilerinizi.Allah aşkına ben bunun üzerine daha ne yazabilirim ki ? Adama o kadar şey yazıyoruz , adam hala bana tutup aracılık yapıyor musunuz diye pm attığını söylüyor.Konuda yapmadığım yazıyor zaten daha hala neyi soruyorsun ? Nasıl bir cevap bekliyorsun benden ? Bak biz oraya öyle yazdık ama hadi sen gel bizim için çok özelsin sana karakter takası yapalım mı dememi bekliyorsun ?

Anlayamıyorum gerçekten insanlarda ki mantığı.Hem emeklerini bu kadar uyarıya rağmen ucuz bir şekilde veriyorlar hemde tutup emeğim gitti diye burada söyleniyorlar.Biraz uyarılara kulak assan gitmeyecekti arkadaşım değil mi ?

Hayır her şeyi geçtim , yine özellikle yazmışız telefon ile karakter bilgilerinizi atın diye.Bunu niye es geçtiniz ? Neden kişinin telefon numarasını almadınız ?

2-)Takası veya satışı kesinlikle herhangi bir mail veya site üzerinden yapmayın.Herkesin telefon numarası vardır , bu telefon numarasını alın ve telefonunuzdan MESAJ olarak atın.

açık bir şekilde yazmıyor mu ? Bunun neyini anlamadınız ?

Son olarak lütfen bize attığınız iftiralar havada kalmasın , bizi bu kadar uğraştırmanız havada kalmasın , bizim o kadar hakkımızı yediniz ve sözünüzde durun savcılığa verin.Artık arkadaşınız mı veriyor kim veriyorsa versin , sözlerinizin arkasında durun.Madem biz çaldık karakterinizi , madem bir kere tehdit ettiniz vereceğiz savcılığa diye lütfen verin.

- Moderatör arkadaşlar lütfen bu tarz konuları kilitlemeyin , bizim zerre kimseden korkumuz yok çünkü biz kimsenin hakkını yemedik , kimsenin emeğinde de gözümüz yok.Bu yüzden konuları kilitleyip insanları susturmanıza da gerek yok. -

Kemalist demiş ki:
Yaptığım açıklama zaten global konuda tane tane yazıyor.Dolandırıcılığın tüm hamleleri dahi yazıyor.Bunun daha nasıl bir açıklaması olur ki ?

Çok basit bir şey yazmışım , Yönetim üyesi dahi olsa karakter bilgilerinizi atmayın.Joymax nasıl diyor , GM olsa bile karakter bilgilerinizi atmayın.Bende böyle diyorum.Zor bir şey mi ya bu ? Yönetim üyesi sizin karakterlerinizle ilgilenmiyor , yönetim üyesi aracılık yapmıyor , şu yönetim üyesine atmayın karakter bilgilerinizi.Allah aşkına ben bunun üzerine daha ne yazabilirim ki ? Adama o kadar şey yazıyoruz , adam hala bana tutup aracılık yapıyor musunuz diye pm attığını söylüyor.Konuda yapmadığım yazıyor zaten daha hala neyi soruyorsun ? Nasıl bir cevap bekliyorsun benden ? Bak biz oraya öyle yazdık ama hadi sen gel bizim için çok özelsin sana karakter takası yapalım mı dememi bekliyorsun ?

Anlayamıyorum gerçekten insanlarda ki mantığı.Hem emeklerini bu kadar uyarıya rağmen ucuz bir şekilde veriyorlar hemde tutup emeğim gitti diye burada söyleniyorlar.Biraz uyarılara kulak assan gitmeyecekti arkadaşım değil mi ?

Hayır her şeyi geçtim , yine özellikle yazmışız telefon ile karakter bilgilerinizi atın diye.Bunu niye es geçtiniz ? Neden kişinin telefon numarasını almadınız ?

2-)Takası veya satışı kesinlikle herhangi bir mail veya site üzerinden yapmayın.Herkesin telefon numarası vardır , bu telefon numarasını alın ve telefonunuzdan MESAJ olarak atın.

açık bir şekilde yazmıyor mu ? Bunun neyini anlamadınız ?

Son olarak lütfen bize attığınız iftiralar havada kalmasın , bizi bu kadar uğraştırmanız havada kalmasın , bizim o kadar hakkımızı yediniz ve sözünüzde durun savcılığa verin.Artık arkadaşınız mı veriyor kim veriyorsa versin , sözlerinizin arkasında durun.Madem biz çaldık karakterinizi , madem bir kere tehdit ettiniz vereceğiz savcılığa diye lütfen verin.

- Moderatör arkadaşlar lütfen bu tarz konuları kilitlemeyin , bizim zerre kimseden korkumuz yok çünkü biz kimsenin hakkını yemedik , kimsenin emeğinde de gözümüz yok.Bu yüzden konuları kilitleyip insanları susturmanıza da gerek yok. -
Ben ilk başta açtığım başlıkta sadece net bir açıklama bekledim. Kendi adıma yanlış şekilde konuşmuş olabilirim ama şunu diyim. Moderatörler direk hakaret etmişim gibi her başlığı kapadı. Dediğim gibi son paylaşımlar en başta gelseydi kolayca anlardık. Ben en başında zaten ekibinizde güvenilir kişiler olduğuna inandığım için başlık açtım. NinaRicca ve sizin yazılarınız en başta gelse bende düzgünce derim ama diğer modlar direk kapattılar başlığı hiçbişeyde demeden sadece '' kardeşim bize ne '' vari cevaplar aldım tamam haklısınızda yani tek istenen net bir cevaptı. Savunmuyorum kimseyi arkadaşta mesajla aracılık istememeliydi tamam ama çar gitmiş haybeye gitmesinede açıkçası üzüldüm tek çabamda. en azından sorumluyu bulabilmekti. Nerden yapabilirim bunu. Kendisi adli yoldan belki bişey yapabilir orasınada karışmam ama ben burdan adminlerin yetkilerine güvenip en basitinden bir nick bişey bulmayı umdum.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şu anda sitede yetkili olan herkes en doğru cevabı en doğru zamanda verebilseydi hepsi zaten yönetici olurdu.Herkes yavaş yavaş bu tür işlere alışıyor ve tecrübe ediniyor.Ne kadar alıştığı - tecrübe edindiği de rütbelerinde yazıyor.

Açıkçası ben hangi üyelikten attığına dair çok araştırmalar yaptım , her kandırılan kullanıcıya sordum , hangi üyelikti diye hiç birisi cevap vermedi.Hiç birisi resim vs almamıştı.Haliyle bir türlü bulamadık.Ha bulsaydık ne olacaktı ? O üyeliği banlayacaktım adam da gidip kemalst diye değilde kemalt diye üyelik açacaktı.Sonuç değişecek miydi ? Hayır.

Peki nasıl buluruz bu adamı ? Bu adamı zaten buldum ben üstte yazıyor ip'si ve girdiği saati.Savcılığa verildi mi bu arkadaş , evinden alınır.

88.228.48.205 04 Şub 2013 23:30

Ama herkes bize tehditler savunmakta cömertken , verin şu adamı savcılığa dediğimde sus pus oluveriyorlar nedense.

Kemalist demiş ki:
Şu anda sitede yetkili olan herkes en doğru cevabı en doğru zamanda verebilseydi hepsi zaten yönetici olurdu.Herkes yavaş yavaş bu tür işlere alışıyor ve tecrübe ediniyor.Ne kadar alıştığı - tecrübe edindiği de rütbelerinde yazıyor.

Açıkçası ben hangi üyelikten attığına dair çok araştırmalar yaptım , her kandırılan kullanıcıya sordum , hangi üyelikti diye hiç birisi cevap vermedi.Hiç birisi resim vs almamıştı.Haliyle bir türlü bulamadık.Ha bulsaydık ne olacaktı ? O üyeliği banlayacaktım adam da gidip kemalst diye değilde kemalt diye üyelik açacaktı.Sonuç değişecek miydi ? Hayır.

Peki nasıl buluruz bu adamı ? Bu adamı zaten buldum ben üstte yazıyor ip'si ve girdiği saati.Savcılığa verildi mi bu arkadaş , evinden alınır.

88.228.48.205 04 Şub 2013 23:30

Ama herkes bize tehditler savunmakta cömertken , verin şu adamı savcılığa dediğimde sus pus oluveriyorlar nedense.
Haklısınız. Benimde bu durumda yapabiliceğim tek şey arkadaşa bildirmek bu durumu. Elimden ancak bu geliyodu ve beklediğim şeyde buydu gerisi şahsa kalmış. İyi akşamlar kendi adıma olan yanlışlardan dolayı özür dilerim. Ip ve Tarih-saati kendisine ileticem. muhtemelen işe gitmiştir o. Teşekkürler.

Yukarı Alt